Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. | Zamknij |
Wydawcy
NAPIÓRKOWSKI ANDRZEJ
978-83-65600-89-9
Nowy
1 Przedmiot egz.
Do najważniejszych prawd wiary Kościoła katolickiego o Najświętszej Maryi Pannie zaliczamy cztery zasadnicze dogmaty: o macierzyństwie, o dziewictwie, o niepokalanym poczęciu oraz o wniebowzięciu.
Jak współczesny człowiek ma się do nich odnieść? Jak je rozumieć?
11,49 zł
16,90 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
-32%
Stan:
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Musisz wybrać co najmniej 1 sztuk tego produktu.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Autor | NAPIÓRKOWSKI ANDRZEJ |
Ilość stron | 94 |
Wymiary | 130 x 205, oprawa miękka |
Oprawa | miękka |
Wydawca | WYDAWNICTWO PAULINIANUM |
Autor, wybitny badacz tematu, kompetentnie i przystępnie udziela odpowiedzi na pytania jak współczesny człowiek ma rozumieć prawdy wiary o Maryi i jak ma się do nich odnieść. Czerpie z bogatego skarbca Tradycji: pism Ojców Kościoła i nauk soborowych oraz nauczania papieży – św. Jana Pawła II i Benedykta XVI.
Uwzględnia współczesny kontekst, dzięki czemu książka otwiera nowe horyzonty myślenia o osobie Maryi.
O. prof. Andrzej Napiórkowski, paulin, kierownik Katedry Eklezjologii na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie, członek polskich i zagranicznych naukowych towarzystw teologicznych. Autor wielu naukowych publikacji, ale też zaangażowany duszpasterz.