Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Postmodernistyczne inspiracje w psychoterapii  Bogdan de Barbaro, Szymon Chrząstowski motyleksiazkowe.pl Zobacz większe

Postmodernistyczne inspiracje w psychoterapii

PRACA ZBIOROWA

978-83-233-3198-8

Nowy

WYDAWNICTWO UNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO

11 egz.

Seria: Psychiatria i Psychoterapia

Więcej szczegółów

31,49 zł

44,99 zł

-30%

Autor PRACA ZBIOROWA
Rok wydania 2022
Ilość stron 252
Szerokość (mm) 155
Wysokość (mm) 231
Grzbiet (mm) 13
Wymiary 155 x 231 x 13 mm
Oprawa miękka
Wydawca WYDAWNICTWO UNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO

Książka Szymona Chrząstowskiego i Bogdana de Barbaro jest kompetentnym i świetnie napisanym wprowadzeniem do nowych, postmodernistycznych podejść w psychoterapii. (...)
Publikacja z pewnością przyciągnie szerszy krąg odbiorców nie tylko psychoterapeutów i osoby szkolące się w psychoterapii, lecz także badaczy i studentów nauk społecznych oraz humanistycznych, intelektualistów zaciekawionych nowymi ujęciami, zapewne też osoby nieprofesjonalnie zainteresowanie pomaganiem, np. pacjentów i ich bliskich. (...)
Nie ma wątpliwości, ze Autorzy znają z doświadczenia to, o czym piszą, i potrafią abstrakcyjne pojęcia teoretyczne przełożyć na przykłady konkretnych zjawisk i sytuacji z życia (nie tylko z życia terapeuty). (...)
Nie bez znaczenia jest też to, że książkę napisano swobodnym, bogatym językiem, pełnym metafor oddających nie tylko słownikowy sens, ale i ducha opisanych pojęć i praktyk.
Fragmenty recenzji dr hab. Katarzyny Stemplewskiej-Żakowicz   

Dr n. hum. Szymon Chrząstowski jest psychologiem, psychoterapeutą adiunktem na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Szkolenie w zakresie terapii rodzin odbył między innymi w TavistockClinic w Londynie. Czlonek Association for Family Therapy and SystemicPractice.

Prof. dr hab. n. med. Bogdan de Barbaro jest psychiatrą, psychoterapeutą, superwizorem psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Kieruje Zakładem Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Szkolenie w zakresie terapii rodzin odbył między innymi w University of Rochester, NY. Członek Korespondent Amerykańskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Postmodernistyczne inspiracje w psychoterapii

Postmodernistyczne inspiracje w psychoterapii

Seria: Psychiatria i Psychoterapia

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii