Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Największe kłamstwa współczesnej medycyny Zobacz większe

Największe kłamstwa współczesnej medycyny

PESZKO BEATA

978-83-939938-6-4

Nowy

LEW

Czyli gorzka prawda o leczeniu

Więcej szczegółów

19,04 zł

28,00 zł

-32%

Stan: Ten produkt nie występuje w magazynie

Autor PESZKO BEATA
Rok wydania 2021
Ilość stron 126
Szerokość (mm) 148
Wysokość (mm) 208
Grzbiet (mm) 8
Wymiary 148 x 208 x 8 mm
Oprawa miękka
Wydawca LEW

Ta niezwykle interesująca książka ukazała się w trudnym czasie globalnej epidemii, gdy życie postawiło przed nami nowe wyzwania, nowe reguły codzienności i musimy im sprostać oraz podporządkować się. Ekstremalna sytuacja zmusza nas do zastanowienia się nad nieprzewidywalnością naszego życia, nad jego kruchością i znaczeniem ludzkiego zdrowia – a w tym kontekście nad misją lekarzy, którzy z racji wykonywania swojego zawodu zobowiązani są nam pomagać i leczyć nas.

Książka ta ukazuje mechanizmy funkcjonowania przemysłu farmaceutycznego, sprytne urabianie klienta zarówno przez przemysł farmaceutyczny i spożywczy, z czego nie zdajemy sobie sprawy na co dzień i poddajmy się temu systemowi stając się jego elementem. Co nas codziennie truje, co jest zdrowe – to tylko niektóre z poruszonych tematów w tej książce.

Obecny czas pandemii zdruzgotał nasze poczucie bezpieczeństwa, zaufanie do nieomylności człowieka. To czas obalania wielu dotychczasowych mitów i odkrywania nowych, a może starych, niezauważanych prawd. Mając nareszcie dużo czasu w trwającej dobrowolnej izolacji docieramy do nowych pokładów rozumienia i wiedzy. Być może Największe kłamstwa współczesnej medycyny czyli gorzka prawda o leczeniu, otwiera kolejne drzwi do zrozumienia pewnych wypieranych ze świadomości aspektów, których wcześniej nie dostrzegaliśmy, albo w ogóle nie zwracaliśmy na nie uwagi. Z pewnością to literatura skłaniająca do refleksji, konstruktywnych własnych wniosków i do pogłębiania wiedzy w zawsze aktualnych tematach zdrowotnych dla każdego pokolenia.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Największe kłamstwa współczesnej medycyny

Największe kłamstwa współczesnej medycyny

Czyli gorzka prawda o leczeniu

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii