Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Poczuj Luksus Bycia Sobą. Dziennik Rozwoju Osobistego dla Kobiet

PATRYCJA DORSZ VEL DROŻDŻ

978-83-956350-0-7

Nowy

SENSIVIA

13 egz.

23,12 zł

34,00 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką

-32%

Autor PATRYCJA DORSZ VEL DROŻDŻ
Rok wydania 2020
Ilość stron 129
Wymiary 150 x 210 mm, oprawa miękka
Oprawa miękka
Wydawca SENSIVIA

Dziennik to zbiór głębokich inspiracji o głębokim poczuciu kobiecości, wewnętrznej siły oraz docenieniu swojej wrażliwości. Dziennik zawiera zestaw codziennych ćwiczeń na trzydzieści dni. Stanowi zaproszenie do głębokiej refleksji nad sobą oraz podjęcia działań inicjujących proces zmiany w rożnych obszarach życia - osobistym, zawodowym i w relacjach z innymi. Dzięki specjalnie opracowanej metodzie pogłębiania swojej świadomości, czytelniczka będzie odczuwała zmianę nawet długo po zakończeniu trzydziestodniowego programu.

To, co bywa w nas najdelikatniejsze, ma największą moc oddziaływania. Dlatego dziennik ten, dzięki małym krokom każdego dnia stanowi skuteczne narzędzie pracy nad sobą i pogłębianiem własnej wartości. 

Autorką Dziennika jest mentorka wspierająca kobiety w budowaniu zaufania do siebie, autentyczności i harmonii wewnętrznej. Prowadzi Kobiety przez proces poznawania swoich zasobów wewnętrznych dających siłę w radzeniu sobie z wyzwaniami. Wieloletni coach, trener rozwoju, mediator sądowy wspierający rodziny w budowaniu porozumienia. Ta praca zwykle również zaczyna się od głębokiej świadomości i porozumienia z sobą samym. Autorka pomogła setkom kobiet, mężczyzn i par jako ekspert w dziedzinie rozwiązywania konfliktów i rozwoju osobistego. Dziesięć lat doświadczenia i badania naukowe nad relacjami ludzkimi umożliwiły Patrycji Dorsz vel Drożdż zbudowanie skutecznej strategię motywującej do największych zmian w życiu. Serdecznie zaprasza Kobiety do przejścia tej drogi razem!

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Poczuj Luksus Bycia Sobą. Dziennik Rozwoju Osobistego dla Kobiet

Poczuj Luksus Bycia Sobą. Dziennik Rozwoju Osobistego dla Kobiet

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii