Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

ŚWIAT WE MNIE, JA W ŚWIECIE. W STRONĘ PLANETARNEGO PRZEBUDZENIA JOANNA MACY motyleksiazkowe.pl Zobacz większe

ŚWIAT WE MNIE, JA W ŚWIECIE. W STRONĘ PLANETARNEGO PRZEBUDZENIA

MACY JOANNA

978‑83‑970723‑2‑9

Nowy

Wydawnictwo WSPÓŁBYCIE

22 egz.

53,10 zł

59,00 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką

-10%

Autor MACY JOANNA
Rok wydania 2024
Ilość stron 288
Szerokość (mm) 133
Wysokość (mm) 205
Grzbiet (mm) 20
Wymiary 133 x 205 x 20 mm
Oprawa miękka
Data premiery 2024-05-29
Wydawca Wydawnictwo WSPÓŁBYCIE

Zbiór esejów, wykładów i medytacji, splatający buddyjską filozofię z praktyką aktywistyczną oraz namysłem nad duchową relacją łączącą nas z Ziemią i pozaludzkim światem. Osią książki są nauki o karmie oraz o paṭicca samuppāda, współzależnym powstawaniu. Głęboka świadomość tego, że wszystko – każda myśl, słowo, czyn i istota – uczestniczy w tańcu wzajemnych oddziaływań i powiązań, jest dla autorki sposobem na transformację wyzwań i trudności w wewnętrzną siłę, a także inspiracją do działań na rzecz tworzenia wspólnoty i odbudowywania relacji z więcej-niż-ludzkim światem, którego jesteśmy nieodłączną częścią.

Joanna Macy jest prekursorką współczesnego ruchu ekologicznego i społecznie zaangażowanego buddyzmu. Od sześciu dekad zajmuje się łączeniem wiedzy akademickiej z aktywizmem. Zaprojektowana przez nią metoda pracy grupowej, znana jako Praktyka Ponownego Połączenia, została zaadaptowana przez ośrodki edukacyjne, grupy aktywistyczne i organizacje społeczne na całym świecie.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

ŚWIAT WE MNIE, JA W ŚWIECIE. W STRONĘ PLANETARNEGO PRZEBUDZENIA

ŚWIAT WE MNIE, JA W ŚWIECIE. W STRONĘ PLANETARNEGO PRZEBUDZENIA

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii