Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

NEWSLETTER

Maestro Zobacz większe

Maestro

KĄCKI MARCIN

978-83-8191-387-4

Nowy

CZARNE

19 egz.

Historia milczenia

Więcej szczegółów

34,93 zł

49,90 zł

-30%

Autor KĄCKI MARCIN
Rok wydania 2022
Ilość stron 368
Szerokość (mm) 140
Wysokość (mm) 223
Grzbiet (mm) 30
Wymiary 140 x 223 x 30 mm
Oprawa twarda
Wydawca CZARNE

Jeden z najsławniejszych chórów chłopięcych w kraju – Polskie Słowiki – był oknem na świat dla wielu młodych ludzi. Podróże na Zachód, duże pieniądze, kariera. Przywileje rozdawał on – Wojciech Krolopp. Przez pół wieku maestro podporządkował sobie urzędników, nauczycieli, artystów, rodziców i przy ich wsparciu zbudował kościół koniunkturalizmu, na którego ołtarzu złożono dzieci. Dlaczego świadomie oddawali je pedofilowi? W zamian za jaką nagrodę można poświęcić zdrowie dziecka?   

Marcin Kącki w  swoim dziennikarskim śledztwie opowiedział o sprawie, która wstrząsnęła Poznaniem i całą Polską. Rozmawiał z ofiarami, ich rodzinami, z władzami miasta i samym Kroloppem. Pokazał, jak samookłamywanie się, strach przed utratą pracy, zysków czy przywilejów pozwalały przez lata skrywać w tajemnicy tragedię ofiar maestra.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Maestro

Maestro

Historia milczenia

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii