Brak produktów
Zobacz większe
Korbiel Małgorzata
978-83-8371-996-2
Nowy
93 egz.
16,99 zł
24,99 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
-32%
| Autor | Korbiel Małgorzata |
| Rok wydania | 2025 |
| Ilość stron | 64 |
| Szerokość (mm) | 165 |
| Wysokość (mm) | 235 |
| Grzbiet (mm) | 10 |
| Wymiary | 165 x 235 x 10 mm |
| Oprawa | twarda |
| Data premiery | 2025-09-10 |
| Wydawca | ŚWIETLIK |
Bajki, które uczą, jak dbać o siebie i swoje zdrowie!
„Dobre bajki o tym, jak dbać o zdrowie” to zbiór fantastycznych opowieści, stworzony z myślą o najmłodszych dzieciach i ich codziennych nawykach, które wpływają na zdrowie. Każda opowieść łączy zabawną historię z mądrym przesłaniem.
Głównymi bohaterami opowiadań są przedszkolaki, które odkrywają, jak ważne są: mycie rąk, częste picie wody, zdrowe jedzenie, odpowiednia ilość ruchu oraz snu, a także odpoczynek od elektroniki!
Dzięki tej książce dziecko dowie się:
jak pokonać zarazki wodą i mydłem,
że zdrowy posiłek daje energię do zabawy,
że woda wpływa na koncentrację i dobre samopoczucie,
że nawet wróżki śpią, aby mieć siłę czarować,
co może być lepsze od grania na tablecie.
Opowiadania zawarte w „Dobrych bajkach” są krótkie (idealne dla młodszych dzieci) i pełne ciekawych bohaterów. To także opisy życiowych sytuacji, w których przedszkolaki mogą rozpoznać siebie. To bajki, które w przyjazny sposób pomagają wprowadzić zasady zdrowego stylu życia.
„Dobre bajki” autorstwa Małgorzaty Korbiel to seria książek, która w przystępny i zabawny sposób przekazuje najmłodszym wartościowe lekcje życiowe. Każda książka z tej serii porusza ważne tematy, takie jak: miłość do najbliższych, dbanie o przyjaźnie, szacunek dla przyrody, wiara w siebie, troska o zdrowie czy otwarte mówienie o swoich uczuciach i emocjach. Bajki są pełne ciepła, humoru i prostych morałów oraz uczą, jak dbać o siebie i innych.
Młodzi czytelnicy znajdą w środku kolorowe ilustracje autorstwa Natalii Berlik.
Książka jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat.
| Nazwa producenta | Wydawnictwo Kobiece Agnieszka Stankiewicz-Kierus spółka komandytowa |
| Miasto | Białystok |
| Ulica, numer domu i lokalu | Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 6 |
| Kod pocztowy | 15-111 |
| Kontakt mailowy | handlowy@wydawnictwokobiece.pl |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Kraj produkcji | Polska |