Brak produktów
Zobacz większe
UNNERSTAD EDITH
978-83-8150-506-2
Nowy
1 Przedmiot
33,93 zł
49,90 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
-32%
Ostatnie egzemplarze!
| Autor | UNNERSTAD EDITH |
| Rok wydania | 2024 |
| Ilość stron | 272 |
| Szerokość (mm) | 160 |
| Wysokość (mm) | 190 |
| Grzbiet (mm) | 26 |
| Wymiary | 160 x 190 x 26 mm |
| Oprawa | twarda |
| Wydawca | DWIE SIOSTRY |
Jeśli lubicie serię „8+2”, oto coś dla was! Klasyczna skandynawska powieść o zwariowanej wakacyjnej wyprawie wielodzietnej rodziny. Po raz pierwszy w Polsce z subtelnymi ilustracjami szwedzkiej mistrzyni, która narysowała świat dzieci z Bullerbyn.
Poznajcie Pip-Larssonów: tatę komiwojażera i początkującego wynalazcę, mamę aktorkę z zamiłowaniem do Szekspira i pięcioro dzieci, z których każde jest na swój sposób wyjątkowe. Całkiem spora rodzina! Kiedy więc zamiast wyczekiwanych pieniędzy dostają w spadku dwa konie pociągowe, bez wahania opuszczają przyciasne mieszkanie i ruszają w drogę! To zresztą świetna okazja, żeby zaprezentować światu najnowszy wynalazek taty: innowacyjny rondel z gwizdkiem. Nawet jeśli spotkani po drodze ludzie niekoniecznie podzielają zachwyt tym cudem techniki, to zwariowana wyprawa i tak staje się dla rodziny Pip-Larssonów niezwykłą przygodą.
Seria „Mistrzowie Światowej Ilustracji” prezentuje klasykę literatury dziecięcej z ilustracjami najwybitniejszych twórców zagranicznych. Wydajemy w niej zarówno książki już w Polsce znane, ale niepublikowane dotąd z oryginalnymi ilustracjami, jak i pierwsze polskie wydania światowych hitów.
| Nazwa producenta | Wydawnictwo Dwie Siostry Sp. z o.o. |
| Miasto | Warszawa |
| Ulica, numer domu i lokalu | Al. 3 Maja 2 lok. 183 |
| Kod pocztowy | 00-391 |
| Kontakt mailowy | kontakt@wydawnictwodwiesiostry.pl |
| Kraj pochodzenia | Polska |