Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Mój dzień  Grib Swtłana motyleksiazkowe.pl Zobacz większe

Mój dzień

GRIB SWITŁANA

978-83-67715-04-1

Nowy

ARTBOOKS

12 egz.

37,40 zł

55,00 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką

-32%

Autor GRIB SWITŁANA
Rok wydania 2023
Ilość stron 12
Szerokość (mm) 260
Wysokość (mm) 335
Grzbiet (mm) 10
Wymiary 260 x 335 x 10 mm
Oprawa twarda
Wydawca ARTBOOKS

Dlaczego warto kupić:

0–2 lata. Rozpocznij grę od jednej tury, aby dziecko nie zmęczyło się nadmiarem informacji. Zapoznaj się z tematyką książki, zwróć uwagę na jej wielkość i kolor. Pokazuj i wyraźnie nazywaj przedmioty i postacie. W ten sposób dziecko będzie uczyć się otaczającego go świata i rozwijać swoje słownictwo. Różne historie na jednej rozkładówce można wymyślać przez cały tydzień.

3 lata. W tym wieku dziecko jest w stanie dostrzec większą ilość informacji, dłużej się koncentrować. Można wspólnie wymyślać już bardziej złożone historie, a także zapamiętywać i odnajdywać bohaterów, o których rozmawialiśmy wcześniej. W ten sposób dziecko będzie ćwiczyć pamięć i uważność. Zwracaj szczególną uwagę na małe rzeczy. Proponują nowe działki. Zacznij liczyć krok po kroku: poproś dziecko, aby określiło, ile małp lub żółtych samochodów znajduje się na stronie.

4 lata. Od prostych liczb możesz przejść do bardziej złożonych problemów. W tym wieku ważne jest, aby dziecko nauczyło się nawiązywać związki przyczynowo-skutkowe i rozwijać sferę emocjonalną. Jeśli strona przedstawia trudną sytuację lub niefortunny incydent, zaproponuj dziecku samodzielne znalezienie wyjścia, ale bądź gotowy zasugerować kilka możliwych opcji.

5–6 lat. Umiejętność napisania opowiadania na podstawie obrazków jest ważnym wskaźnikiem gotowości szkolnej. Zmotywuj dziecko do stworzenia własnej historii. Wymyśl dla niego nazwę i zapisz ją. Zwróć uwagę na to, czym dziecko się interesuje i o czym marzy. Pomóż rozwijać słownictwo, sugerując synonimy!

Interesujące fakty:
- Wimmelbuch ma specjalną misję – przykuć uwagę nawet najmniejszych dzieci i stworzyć nowe rozwojowe przygody!⠀
- Z biegiem czasu, gdy dziecko dorasta, Wimmelbuch nabiera nowych funkcji: na każdej stronie przedstawiona jest sytuacja, którą można z dzieckiem omówić, opowiedzieć wiele różnych historii lub zachęcić dziecko do samodzielnego opisania tego, co zobaczyło .
- Różnorodność postaci i wydarzeń jest niesamowita! Za każdym razem możesz wymyślać nowe historie, dając pełną swobodę nieograniczonej wyobraźni dzieci! Z tymi książkami WSZYSTKO jest możliwe!
- A ile matek gromadzi zbiory tych książek! Wiesz dlaczego? WIMMELBUCHY przyczyniają się do rozwoju zdolności motorycznych, wyobraźni, myślenia i kreatywności! Polecane są przez psychologów dziecięcych jako pierwsze książki dla niemowląt.
- To Twoja szansa na przerwę, podczas gdy dzieci z zainteresowaniem przeglądają jasne strony, które zadziwiają ich szczegółowym światem! Bezcenny wspólny czas, kiedy zarówno mama, jak i dziecko są zadowoleni! Po to właśnie istnieją takie książki!

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Mój dzień

Mój dzień

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii