Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

NEWSLETTER

Zajączek u dentysty Paulina Kosiniak-Kamysz motyleksiazkowe.pl Zobacz większe

Zajączek u dentysty

KOSINIAK-KAMYSZ PAULINA, IL. CICHOWSKA GABRIELA

978-83-958443-8-6

Nowy

KINDERKULKA

78 egz.

Książka, która oswaja z pierwszą wizytą u dentysty oraz profilaktyką i higieną jamy ustnej.

Więcej szczegółów

30,80 zł

44,00 zł

-30%

Autor KOSINIAK-KAMYSZ PAULINA, IL. CICHOWSKA GABRIELA
Rok wydania 2022
Ilość stron 14
Szerokość (mm) 150
Wysokość (mm) 150
Grzbiet (mm) 19
Wymiary 150 x 150 x 19 mm
Oprawa twarda
Wydawca KINDERKULKA

Przypomnienie!
Drogi Zajączku, z wielką radością przypominam, że nastał dzień Twojej pierwszej wizyty w gabinecie stomatologicznym. Nie mogę się doczekać, kiedy się z Tobą spotkam i rozpoczniemy naszą wspólną zdrową przygodę. Przed przyjściem umyj dokładnie zęby, zabierz ze sobą dobry humor i swoją ulubiona zabawkę.
Twój lekarz dentysta – Pani Zajączkowa

Skąd pomysł na książkę?

Pomysł projektu dla dzieci Paulina Kosiniak-Kamysz, dentystka, miała w głowie już od czasu studiów. Zawsze uwielbiała pracować z dziećmi, a najbardziej ze wszystkich wizyt kochała te pierwsze wizyty – adaptacyjne – podczas których przenosiła dzieci w zaczarowany świat zębów. Odbywała z nimi zdrową przygodę, bo jak każdy dentysta wie, że to najważniejsza wizyta w życiu małego pacjenta, która procentuje na całe jego życie.

Szukając odpowiedniej pozycji, która wprowadziłaby dzieci w zaczarowany świat gabinetu stomatologicznego przed pierwszą wizytą, nie znalazła nic, co usatysfakcjonowałoby ją jako lekarza dentystę oraz jako estetę. A prawdziwym bodźcem do kontaktu z Wydawnictwem Kinderkulka była wizyta z córką w Centrum Zdrowia Dziecka, która uświadomiła jej, że na każdą taką wizytę do lekarza mały pacjent powinien przyjść przygotowany wcześniej przez swoich rodziców. Jest to niezmiernie ważne w budowaniu zaufania u pacjentów, zwłaszcza tych najmłodszych.

„Zajączek u dentysty” to rozpoczęcie przygody z lekarzem dentystą oraz gabinetem już w domu, w którym każde dziecko czuje się najbezpieczniej na świecie. Książka jest przygotowaniem pacjenta do wizyty na zasadzie zabawy. Bo jeśli do gabinetu dentystycznego zaprosi nas słodki Zajączek, to będzie to najlepsze rozpoczęcie zdrowej przygody, które zaprocentuje na całe życie.

Ta książka jest propozycją nie tylko dla dzieci, ale również dla rodziców. Pomoże wprowadzić ich pociechy na właściwe tory zdrowego uśmiechu. Zdrowe zęby to przecież zdrowy mały człowiek i szczęśliwe dziecko.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Zajączek u dentysty

Zajączek u dentysty

Książka, która oswaja z pierwszą wizytą u dentysty oraz profilaktyką i higieną jamy ustnej.

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii