Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

NEWSLETTER

Samoloty z marzeniami Zobacz większe

Samoloty z marzeniami

KOZAK-GOŁĘBIOWSKA M., KOMARENKO S.

978-83-948885-1-0

Nowy

BAJDULA

67 egz.

Piękna książeczka dla dzieci z morałem.

Więcej szczegółów

17,50 zł

25,00 zł

-30%

Autor KOZAK-GOŁĘBIOWSKA M., KOMARENKO S.
Ilość stron 78
Format 210 x 210 mm, oprawa miękka
Oprawa miękka
Wydawca BAJDULA

Była sobie smutna Dziewczynka. Pewnego dnia na jej drodze stanął niespodziewany ktoś, kto sprawił, że wszystko się odmieniło. Łańcuszek drobnych zdarzeń wniósł w życie dziecka ciepło i światło. Jakie znaczenie miał samolocik z marzeniem? Jak ważna jest pozytywna energia między ludźmi i radość, którą ze sobą niesie? Dzielmy się nią. Wszystko będzie piękniejsze!

"Ta opowieść o samotnej dziewczynce prowadzi wprost do stwierdzenia - zaufaj otwartości. Pozwoli Ci to widzieć i czuć więcej. Dziel się swoimi pragnieniami i marzeniami ze światem, a nigdy nie zaznasz samotności. Lubię opowieści, które czytane dzieciom stają się istotne dla dorosłych. W przypadku "Samolotów w z marzeniami" tak na pewno jest! To piękna i mądra historia." - Joanna Trzepiecińska, mama, aktorka teatralna i filmowa, wokalistka. 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Samoloty z marzeniami

Samoloty z marzeniami

Piękna książeczka dla dzieci z morałem.

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii