Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. | Zamknij |
Wydawcy
SIWIEC TOMASZ
978-83-65565-03-7
Nowy
14 Przedmiot egz.
Krótkie, zabawne, kapitalnie zilustrowane opowiadanie z serii EKOOPOWIEŚCI MISIA SORTUSIA dla przedszkolaków.W zakresie przyjaznej edukacji ekologicznej maluchów wprowadza temat smogu.
7,14 zł
10,50 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
-32%
Stan:
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Musisz wybrać co najmniej 1 sztuk tego produktu.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Autor | SIWIEC TOMASZ |
Ilość stron | 20 |
Wymiary | 200 x 200 mm, oprawa miękka |
Oprawa | miękka |
Wydawca | BIOBOOKS |
Zastanawialiście się kiedyś, dlaczego na widok kominiarza ludzie łapią się za guziki? Zapewne powiecie, że ma to przynieść szczęście. Owszem, jest w tym ziarnko prawdy. Na przykład w zeszłym tygodniu chwyciłem guzik na widok osmolonego kominiarza i od razu przeszła mi czkawka. Jednak z punktu widzenia kominiarza nie chodzi tylko o szczęście...Dlatego opowiem Wam o pewnej zmorze z komina. Nazywa się smog i jest bardzo groźna.
Nazwa producenta | WYDAWNICTWO BIOBOOKS EMILIA ZWONIARSKA |
Miasto | POZNAŃ |
Ulica, numer domu i lokalu | PIOTRA TOMICKIEGO 1/2 |
Kod pocztowy | 61-116 |
Kontakt mailowy | emilia.zwoniarska@biobooks.pl |
Kraj pochodzenia | Polska |