Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. | Zamknij |
Wydawcy
HOBSBAWM ERIC
978-83-65853-90-5
Nowy
0 Przedmiot egz.
Spojrzenie na krótkie XX stulecie
47,53 zł
69,90 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
-32%
Stan: Ten produkt nie występuje w magazynie
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Musisz wybrać co najmniej 1 sztuk tego produktu.
Niedostępny
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Autor | HOBSBAWM ERIC |
Rok wydania | 2018 |
Ilość stron | 664 |
Szerokość (mm) | 151 |
Wysokość (mm) | 212 |
Grzbiet (mm) | 47 |
Wymiary | 151 x 212 x 47 mm |
Oprawa | twarda |
Wydawca | KRYTYKA POLITYCZNA |
Czwarty, dopełniający monumentalny cykl poświęcony historii XIX wieku, tom fundamentalnego dzieła brytyjskiego historyka, pozwalający zrozumieć destrukcyjną i zarazem twórczą naturę ostatniego stulecia. Osobisty i erudycyjny wykład historii od początku I wojny światowej do rozpadu Związku Radzieckiego w roku 1991.
Wielowymiarową narrację historyczną wzmacniają wyraziste poglądy autora i perspektywa zarazem świadka jak i uczestnika wydarzeń oraz szczególny dar syntezy, pokazujący wydarzenia polityczne w związku z przemianami gospodarczymi, rozwój nauki i kultury na tle dziejów postępu cywilizacyjnego, wojen i ludobójstwa. Całość tworzy potoczyście opowiedzianą historię, w której Hobsbawm stawia trudne pytania i udziela nieoczywistych odpowiedzi.
Nazwa producenta | Wydawnictwo Krytyki Politycznej |
Miasto | Warszawa |
Ulica, numer domu i lokalu | 00-013 |
Kod pocztowy | 00-013 |
Kontakt mailowy | redakcja@krytykapolityczna.pl |
Kraj pochodzenia | Polska |
Kraj produkcji | Polska |