Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Język angielski w logistyce i transporcie - ćwiczenia

Lewandowski Paweł

978-83-931034-8-5

Nowy

LED

96 egz.

31,42 zł

46,20 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką

-32%

Autor Lewandowski Paweł
Rok wydania 2024
Ilość stron 128
Szerokość (mm) 170
Wysokość (mm) 240
Grzbiet (mm) 6
Wymiary 170 x 240 x 6 mm
Oprawa miękka
Wydawca LED

Język angielski w logistyce i transporcie – ćwiczenia to książka zawierająca ćwiczenia do podręcznika Angielski od podstaw – Logistyka i transport, wydanego w 2024 r. przez Wydawnictwo LED. Podręcznik i książka ćwiczeń przedstawiają czytelnikowi praktyczne zwroty stosowane w branży logistyczno-transportowej, omawiając jednocześnie najbardziej podstawowe konstrukcje gramatyczne języka angielskiego.

Publikacja przeznaczona jest zarówno do pracy w grupie, jak i nauki indywidualnej i obejmuje zwroty na poziomie podstawowym i średnio-zaawansowanym. W 42 rozdziałach znajdzie czytelnik słownictwo dotyczące m.in. rodzajów ładunków, opakowań, zarządzania magazynem, zapasami, organizacji transportu, dokumentów transportowych, różnych form transportu – kolejowego, morskiego, lotniczego, ze szczególnym uwzględnieniem różnych aspektów transportu drogowego. Każdy rozdział pozwala również przećwiczyć osobne zagadnienie gramatyczne. Na końcu książki znajduje się klucz z rozwiązaniami zadań i tłumaczeniem wszystkich ćwiczeń.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Język angielski w logistyce i transporcie - ćwiczenia

Język angielski w logistyce i transporcie - ćwiczenia

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii