Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Testy 3. Przykłady testów sprawdzających dla klasy 3 motyleksiazkowe.pl Zobacz większe

Testy 3. Przykłady testów sprawdzających dla klasy 3

Praca zbiorowa

978-83-65313-06-9

Nowy

PRYZMAT

15 egz.

13,59 zł

19,99 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką

-32%

Autor Praca zbiorowa
Ilość stron 80
Szerokość (mm) 200
Wysokość (mm) 280
Grzbiet (mm) 3
Wymiary 200 x 280 x 3 mm
Oprawa miękka
Wydawca PRYZMAT

Zeszyt TESTY 3 to propozycja przeznaczona dla uczniów oraz dla nauczycieli i rodziców, zawierająca zestaw zintegrowanych testów, które mogą posłużyć do sprawdzenia poziomu osiągnięć – głównie w obszarze edukacji polonistycznej i matematycznej. Zadania zamieszczone w testach obejmują zakres wiadomości i umiejętności, jakimi powinien dysponować uczeń klasy III szkoły podstawowej, zmierzający do zakończenia I etapu edukacji.

Książeczka zawiera 10 testów z zadaniami ujętymi w bloki tematyczne i zgrupowanymi zgodnie z zasadą stopniowania trudności oraz z wymaganiami programowymi odpowiadającymi edukacji w klasie trzeciej.

Celem zadań polonistycznych jest sprawdzenie, czy dziecko rozumie przeczytany tekst, czy potrafi wyszukać i przetworzyć odpowiednie informacje, czy posługuje się językiem ojczystym zgodnie z poznanymi regułami gramatycznymi i ortograficznymi.

W części matematycznej sprawdzana jest umiejętność posługiwania się liczbami i biegłego wykonywania obliczeń w obrębie 4 działań arytmetycznych, umiejętność rozumienia tekstu matematycznego, samodzielnego myślenia/rozumowania i radzenia sobie z matematycznymi problemami (zadania tekstowe).

Cenną pomocą dla nauczycieli i rodziców są klucze rozwiązań do poszczególnych testów, które pomogą im sprawdzić i ocenić prace uczniów. Szczegółowa analiza rozwiązań pozwoli lepiej poznać ich indywidualne możliwości umysłowe oraz ustalić formę pomocy tym uczniom, którzy wykazują braki bądź trudności związane z nauką szkolną.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Testy 3. Przykłady testów sprawdzających dla klasy 3

Testy 3. Przykłady testów sprawdzających dla klasy 3

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii