Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Promocje

NEWSLETTER

Alfabet Zobacz większe

Alfabet

PRACA ZBIOROWA

978-83-65532-24-4

Nowy

ELEMENT

4 egz.

Opisane w tej książce historie ludzi pokazują, dlaczego miłość i zaufanie powinny być podstawą dzisiejszego rodzicielstwa.

Więcej szczegółów

31,20 zł

39,00 zł

-20%

Autor PRACA ZBIOROWA
Ilość stron 224
Format 135 x 205 mm, oprawa miękka
Wydawca ELEMENT

Autorzy książki przekonują, że zamiast „wychowania” można używać słowa „więź”, zamiast „zysku” – „wartość”, a zamiast „strachu” – „miłość”. W nowej rzeczywistości nie chodzi o nowe litery, lecz o nowy alfabet – fundament nowej postawy.

"[…] Każdy człowiek przychodzi na ten świat z dwoma wielkimi podstawowymi doświadczeniami i chce je dalej stale urzeczywistniać w swoim życiu. Jedno z podstawowych doświadczeń okresu prenatalnego jest następujące: „Odczuwam mocną więź i dalej chciałbym ją czuć”. Drugie podstawowe doświadczenie to: „Do tej pory stale się rozwijałem”. Dlatego też rodzimy się z oczekiwaniem, że na zewnątrz, w życiu, jako dziecko, nadal będziemy się rozwijać, pokonując własne ograniczenia […]" - Fragment - Gerald Hüther

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Alfabet

Alfabet

Opisane w tej książce historie ludzi pokazują, dlaczego miłość i zaufanie powinny być podstawą dzisiejszego rodzicielstwa.

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii