Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Angielski od podstaw – Logistyka i transport

Lewandowski Paweł

978-83-931034-7-8

Nowy

LED

96 egz.

30,70 zł

45,15 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką

-32%

Autor Lewandowski Paweł
Rok wydania 2024
Ilość stron 120
Szerokość (mm) 170
Wysokość (mm) 240
Grzbiet (mm) 8
Wymiary 170 x 240 x 8 mm
Oprawa miękka
Wydawca LED

Angielski od podstaw – Logistyka i transport to czwarta publikacja Wydawnictwa LED z serii Angielski od Podstaw, kierowanej do szerokiego kręgu odbiorców pragnących przyswoić sobie podstawowe słownictwo i wyrażenia stosowane na co dzień w określonym obszarze zawodowym i jednocześnie omawiającej podstawowe konstrukcje gramatyczne używane w języku angielskim.

Celem niniejszej książki jest przedstawienie niezbędnych wyrażeń wykorzystywanych w różnych obszarach logistyki i transportu, w tym m.in. w obszarze magazynowania, zamówień, organizacji wysyłki, dokumentów transportowych, w poszczególnych rodzajach transportu (drogowego, kolejowego, morskiego, lotniczego), ze szczególnym uwzględnieniem różnych aspektów transportu drogowego.

Książka podzielona jest na 42 rozdziały, z których każdy przybliża słownictwo z odrębnego obszaru oraz wybrane zagadnienie gramatyczne. Każdemu rozdziałowi towarzyszy zestaw ćwiczeń utrwalających poznaną terminologię i gramatykę. Na końcu książki znajdują się przykładowe dokumenty transportowe oraz klucz do ćwiczeń.

Do pracy z niniejszym podręcznikiem opracowany został zbiór zadań pt. „Język angielski w logistyce i transporcie – ćwiczenia”, który pozwoli powtórzyć i utrwalić nowo poznane zwroty angielskie i konstrukcje gramatyczne.

Publikacje te mogą być wykorzystane w indywidualnej nauce lub zajęciach grupowych, przez uczniów, studentów, wykładowców, jak również zawodowych logistyków, czy kierowców. Wykorzystanie konstrukcji gramatycznych z poziomu podstawowego ułatwia przyswajanie i utrwalanie związków wyrazowych z danej dziedziny, dlatego z podręczników „Angielski od Podstaw” chętnie korzystają zarówno początkujący, jak również osoby będące na średnim lub wyższym poziomie znajomości języka angielskiego.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Angielski od podstaw – Logistyka i transport

Angielski od podstaw – Logistyka i transport

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii