KSIĘŻY MŁYN
Brak produktów
Zobacz większe
Polechoński Piotr
978-83-7729-387-4
Nowy
10 egz.
Zielony, spokojny i urokliwy… Znajdujący się tylko krok od Bałtyku.
Czterdzieści opowieści splata w całość "Sekrety Koszalina", odkrywa nowe oblicze miasta, przywołuje wspomnienia, zadziwia i fascynuje.
37,33 zł
54,90 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
-32%
| Autor | Polechoński Piotr |
| Rok wydania | 2017 |
| Ilość stron | 136 |
| Szerokość (mm) | 170 |
| Wysokość (mm) | 240 |
| Grzbiet (mm) | 15 |
| Wymiary | 170 x 240 x 15 mm |
| Oprawa | twarda |
| Wydawca | KSIĘŻY MŁYN |
Zielony, spokojny i urokliwy… Znajdujący się tylko krok od Bałtyku. Podobno o Koszalinie powiedziano już wszystko. Podobno nie ma już żadnych sekretów. Jednak detektywistyczne zacięcie i niepowtarzalny dar opowiadania Piotra Polechońskiego obalają ten mit!
Z Rynku Staromiejskiego nagle znika pruski pomnik, wojskowy MiG wzbija się w przestworza, by już nigdy nie wrócić, niespodziewanie wybucha epidemia tyfusu. Strony książki przewracane są jak kartki w kalendarzu i po chwili wszyscy mieszkańcy szepczą, że Gierek został postrzelony, a Jan Paweł II pomylił drogę. W katedrze z jednego obrazu powstają dwa, w papierni ukryty jest platynowy skarb, a Kasia Sobczyk chce zostać w Koszalinie nauczycielką!
Czterdzieści opowieści splata w całość "Sekrety Koszalina", odkrywa nowe oblicze miasta, przywołuje wspomnienia, zadziwia i fascynuje. Wyjątkowe historie zamknięte na chwilę na kartach książki ilustrują unikatowe fotografie.