Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Duch chorób Claire Marie motyleksiazkowe.pl Zobacz większe

Duch chorób

CLAIRE MARIE

978-83-66034-69-3

Nowy

NEW SPACE

Choroby mają nam coś do przekazania

Więcej szczegółów

32,64 zł

48,00 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką

-32%

Stan: Ten produkt nie występuje w magazynie

Autor CLAIRE MARIE
Rok wydania 2023
Ilość stron 264
Szerokość (mm) 130
Wysokość (mm) 210
Grzbiet (mm) 15
Wymiary 130 x 210 x 15 mm
Oprawa miękka ze skrzydełkami
Wydawca NEW SPACE

 Ta książka jest zaproszeniem do otwarcia naszych serc, aby przemyśleć na nowo nasz stosunek do choroby i doświadczyć jej w inny sposób”.

„Patrzy mi prosto w oczy:

- Miałam 12 lat, kiedy moja matka została zdiagnozowana. Tego dnia, Claire, wiedziałam, że rak wkroczył do naszej rodziny. Dziś, czterdzieści lat później, wciąż mnie goni…

Wnikając w spojrzenie tej pacjentki, zrozumiałam, że choroby mają Ducha. Dlaczego ich nie wysłuchać, nie zadać pytań i pozwolić im mówić?”

Ta książka to opowieść o wyprawie Claire Marie, która udała się na spotkanie z Duchem Chorób. Od ziem brytyjskich po Szwecję, od Francji po Grecję i Nepal, przez lata grała na swoim bębnie, zadając pytania niewidzialnej energii związanej z chorobami.

Jej historia pokazuje, że jeśli zdecydujemy się otworzyć nasze serca na przesłania, które przynosi nam choroba, uzyskamy dostęp do energetycznej Sieci dzielenia się, miłości i odporności. Ta Sieć zaprasza nas do nawiązania nowych relacji ze sobą, z życiem i otaczającym nas światem.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Duch chorób

Duch chorób

Choroby mają nam coś do przekazania

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii