Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Ciąża seks dieta czyli zarządzanie wielką zmianą Ireneusz Hałas Iwona Kaszlikowska motyleksiazkowe.pl Zobacz większe

Ciąża seks dieta czyli zarządzanie wielką zmianą

HAŁAS IRENEUSZ, KASZLIKOWSKA IWONA

978-83-965134-0-3

Nowy

IREHAMED ACADEMY

26 egz.

Poradnik dla kobiet w ciąży i młodych mam napisany przez specjalistów – położną i specjalistę fizjoterapii – którzy od lat udzielają wsparcia kobietom w ciąży.

Więcej szczegółów

33,32 zł

49,00 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką

-32%

Autor HAŁAS IRENEUSZ, KASZLIKOWSKA IWONA
Rok wydania 2023
Ilość stron 180
Szerokość (mm) 153
Wysokość (mm) 200
Grzbiet (mm) 18
Wymiary 153 x 200 x 18 mm
Oprawa miękka ze skrzydełkami
Data premiery 2023-09-18
Wydawca IREHAMED ACADEMY

Poradnik dla kobiet w ciąży i młodych mam napisany przez specjalistów – położną i specjalistę fizjoterapii – którzy od lat udzielają wsparcia kobietom w ciąży.Autorzy odpowiadają w nim na najbardziej nurtujące pytania, które wciąż zadają im kobiety w ciąży i młode matki.
Książka jest adresowana do kobiet, które przygotowują się do ciąży, oczekują narodzin dziecka albo są po porodzie.
Rady położnej pomogą pokonać obawy związane z wielką zmianą, jaką jest urodzenie dziecka. Przeprowadzą przez kolejne etapy ciąży, porodu i połogu, a specjalista fizjoterapii pokaże, jak przygotować swoje ciało do porodu, aby uniknąć nadmiernego bólu, a po porodzie wrócić do kondycji i dawnej sylwetki.
Czytelniczka znajdzie też w książce podpowiedzi, kiedy i jak w ciąży można bezpiecznie czerpać radość z intymnego obcowania z bliską osobą.

Uzupełnieniem podstawowych informacji są dwa wyjątkowe dodatki specjalne:
1. OPTYMALNA DIETA MAMY – kompleksowe omówienie prawidłowego odżywiania się kobiet, które planują ciążę lub już są w ciąży.Dietetyk Karolina Pawlik opracowała dla kobiet w ciąży nowatorską dietę eliminacyjną, która wpływa ona na utrzymanie dobrej kondycji zdrowotnej kobiety, która przygotowuje się do urodzenia dziecka.
Dodatek zawiera też wskazówki żywieniowe na czas po urodzeniu dziecka, zwłaszcza zalecenia, jak się odżywiać, aby nie wywołać alergii u noworodka.
2. AFIRMACJE, CZYLI ŚWIADOME PRZYGOTOWANIE SIĘ DO PORODU – osobiste doświadczenie wykorzystania skutecznej metody na spokojny i niemal bezbolesny poród. Lekarka Joanna Mroczek dzieli się osobistym doświadczeniem dotyczącym wykorzystania metody afirmacji, która pozwala wpłynąć na spokojny i niemal bezbolesny poród.
Ponieważ zwykle do kobiet w ciąży dociera wiele niespójnych informacji na temat bólów porodowych, warto skorzystać z zaproponowanego tu innowacyjnego podejścia do porodu naturalnego. W poradniku jest gotowy zestaw afirmacji do wykorzystania od razu.

AUTORZY:

Ireneusz Hałas, specjalista fizjoterapii – od ponad 15 lat doskonali metody terapii tkanek miękkich i plastrowania dynamicznego. Często zwracają się do niego pacjentki, które planują ciążę lub są po porodzie i proszą o rady, jak mogą bezpiecznie zadbać o swoje zdrowie, kondycję i ładną sylwetkę. Dla takich kobiet wymyślił ten poradnik.

Iwona Kaszlikowska, położna – tysiące razy odpowiadała na pytania zadawane jej przez kobiety w ciąży i młode mamy, którym pomagała w porodzie. Wiele z tych odpowiedzi zebrała w tym poradniku.

 

AUTORZY DODATKÓW SPECJALNYCH:

Joanna Mroczek, lekarz medycyny w trakcie specjalizacji z endokrynologii i diabetologii dziecięcej – urodziła czworo dzieci, wykorzystując podczas porodów techniki relaksacyjne i afirmacje. Chętnie dzieli się swoim doświadczeniem.

Karolina Pawlik, dietetyk – opracowała innowacyjne podejście do diety dla kobiet przygotowujących się do zajścia w ciążę oraz tych, które są w ciąży lub krótko po porodzie.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Ciąża seks dieta czyli zarządzanie wielką zmianą

Ciąża seks dieta czyli zarządzanie wielką zmianą

Poradnik dla kobiet w ciąży i młodych mam napisany przez specjalistów – położną i specjalistę fizjoterapii – którzy od lat udzielają wsparcia kobietom w ciąży.

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii