Brak produktów
NIEMCZYK ANNA, NIEMCZYK ANDRZEJ, MĄDRY JAN
978-83-283-9547-3
Nowy
15 egz.
Wydanie III rozszerzone
46,92 zł
69,00 zł
-32%
Autor | NIEMCZYK ANNA, NIEMCZYK ANDRZEJ, MĄDRY JAN |
Rok wydania | 2023 |
Ilość stron | 384 |
Szerokość (mm) | 158 |
Wysokość (mm) | 203 |
Grzbiet (mm) | 20 |
Wymiary | 158 x 203 x 20 mm |
Oprawa | miękka |
Wydawca | ONEPRESS |
Czy wiesz, co motywuje Twoich pracowników?
Skoro jesteś szefem, to z pewnością wiesz, że jednym z największych wyzwań, z jakimi przychodzi się zmagać każdemu, kto kieruje ludźmi, jest ich odpowiednie motywowanie. Jak dodać im skrzydeł? Jak im pomóc i tak nimi pokierować, by w pracy stawali się najlepszą wersją siebie? By chcieli współpracować dla dobra firmy, realizowanych przez siebie zadań i... siebie samych? Efektywna praca daje wiele satysfakcji, niejednokrotnie również w postaci dodatkowych premii, co zawsze i każdego cieszy... Dlaczego zatem tak często jest odwrotnie? Dlaczego ludzie szybko tracą zapał i pracują na pół gwizdka? Czy menedżer z odpowiednim podejściem do ludzi jest w stanie to zmienić?
Jeśli rozumie, czym jest i jak działa skuteczne motywowanie pracowników - na pewno.
Ta książka, której trzecie, rozszerzone wydanie trzymasz w rękach, może być w tej kwestii bardzo pomocna. Powstała bowiem na podstawie doświadczeń jej autorów i uczestników szkoleń menedżerskich, które autorzy prowadzili i prowadzą. Bazuje więc na realiach pracy w różnych firmach i rozmaitych branżach, co czyni ją tym bardziej wartościową pozycją.
Pochyl się nad zagadnieniem motywacji i:
* przyswój zasady, których warto się trzymać, by skutecznie motywować ludzi
* przyjrzyj się motywacji jako stałemu i zaplanowanemu procesowi
* poznaj najważniejsze teorie motywacji i sposoby ich zastosowania
* dowiedz się, co motywuje i co demotywuje polskich pracowników
Uwaga! W trzecim wydaniu książki znajdziesz dodatkowo między innymi ciekawą metodę komunikacji stworzoną przez Louise Evans - 5 Chairs 5 Choices
Na razie nie dodano żadnej recenzji.