Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Wypadki przy pracy i choroby zawodowe motyleksiazkowe.pl Zobacz większe

Wypadki przy pracy i choroby zawodowe

PRACA ZBIOROWA

978-83-8276-366-9

Nowy

WIEDZA I PRAKTYKA

5 egz.

Kompendium wiedzy

Więcej szczegółów

87,72 zł

129,00 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką

-32%

Autor PRACA ZBIOROWA
Rok wydania 2022
Ilość stron 176
Szerokość (mm) 161
Wysokość (mm) 234
Grzbiet (mm) 8
Wymiary 161 x 234 x 8 mm
Oprawa miękka
Wydawca WIEDZA I PRAKTYKA

Niniejsza publikacja przedstawia w sposób kompleksowy zagadnienia dotyczące wypadków przy pracy i chorób zawodowych. Prezentuje też wybrane tezy orzecznictwa Sądu Najwyższego oraz sądów apelacyjnych i administracyjnych w zakresie wypadków przy pracy, wypadków w drodze do pracy lub z pracy, chorób zawodowych, jak również świadczeń z nimi związanych. W prosty i przejrzysty sposób omawia dokumenty z zakresu wypadków przy pracy i chorób zawodowych, w tym szczegółowo statystyczną kartę wypadku.
Książka ta będzie przede wszystkim służyć nieocenioną pomocą nie tylko przy poprawnym kwalifikowaniu zdarzeń wypadkowych, ale także w dochodzeniu odpowiednich roszczeń, nie tylko z ubezpieczenia społecznego, ale także uzupełniających – również w zakresie chorób zawodowych. Ma na celu motywowanie pracodawców do tworzenia bezpiecznych i zdrowych warunków pracy oraz poprawy dotychczasowych, co w efekcie zapobiegać ma wypadkom przy pracy i chorobom zawodowym, a tym samym sprzyjać obniżeniu kosztów prac.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Wypadki przy pracy i choroby zawodowe

Wypadki przy pracy i choroby zawodowe

Kompendium wiedzy

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii