Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

NEWSLETTER

Teściowa kontra synowa Iwona Golonko motyleksiazkowe.pl Zobacz większe

Teściowa kontra synowa

GOLONKO IWONA

978-83-67157-61-2

Nowy

LUNA

20 egz.

Teściowa kontra synowa, czyli o trudnych relacjach między kobietami

Więcej szczegółów

31,43 zł

44,90 zł

-30%

Autor GOLONKO IWONA
Rok wydania 2022
Ilość stron 320
Szerokość (mm) 145
Wysokość (mm) 210
Grzbiet (mm) 26
Wymiary 145 x 210 x 26 mm
Oprawa miękka ze skrzydełkami
Wydawca LUNA

Praktyczny poradnik jak rozwiązywać konflikty pomiędzy teściową a synową, unikać niepotrzebnych napięć i jak najlepiej się dogadywać.

Przedstawia relacje pomiędzy tymi dwiema kobietami. Jest tu również mężczyzna – syn i mąż/partner w jednej osobie, uwikłany w konflikt pomiędzy nimi.
Autorka opisuje nie tylko najtrudniejsze, ale również typowe, choć wywołujące uciążliwe problemy sytuacje. Ukazuje fałszywe przekonania, gry psychologiczne i niedojrzałe metody reagowania. Wyjaśnia prawdziwe motywy zachowania i najważniejsze potrzeby każdego z uczestników relacji, zachęcając do wspólnego poszukiwania przyczyn konfliktu. Porady podane są w prosty sposób i łatwo je wcielić w życie.
To książka, która pomoże pozytywnie wpłynąć na bliskie relacje pomiędzy kobietami, na każdy obecny lub przyszły konflikt, aby go jak najszybciej zakończyć lub przynajmniej umiejętnie załagodzić.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Teściowa kontra synowa

Teściowa kontra synowa

Teściowa kontra synowa, czyli o trudnych relacjach między kobietami

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii