Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

NEWSLETTER

Karmienie piersią NW Zobacz większe

Karmienie piersią NW

GASKIN MAY INA

978-83-63860-62-2

Nowy

COJANATO

29 egz.

Nowe, odświeżone wydanie kultowego przewodnika po naturalnym karmieniu piersią.

Więcej szczegółów

41,30 zł

59,00 zł

-30%

Autor GASKIN MAY INA
Rok wydania 2021
Ilość stron 372
Szerokość (mm) 145
Wysokość (mm) 205
Grzbiet (mm) 18
Wymiary 145 x 205 x 18 mm
Oprawa miękka
Wydawca COJANATO

Niniejsza książka zawiera wszystko, co potrzebujesz wiedzieć, aby karmienie piersią było pełnym radości, wzbogacającym doświadczeniem dla ciebie i twojego dziecka.

Opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu w sprawowaniu opieki nad kobietami w ciąży i młodymi matkami, w swojej książce Ina May Gaskin, ukazuje psychologiczne i zdrowotne korzyści z karmieniem piersią oraz udziela bezcennych, praktycznych i bardzo pomocnych w opiece nad dzieckiem rad.

W książce znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania związane z karmieniem piersią, w tym na temat:
- korzyści płynących z karmienia piersią,
- trudności związanych z naturalnym karmieniem,
- laktatorów i innych tego typu urządzeń,
- snu w okresie karmienia piersią
- przyjmowania leków w okresie karmienia,
- karmienia wieloraczków
- odstawienia od piersi,
- karmienia w kontekście choroby niemowlęcia,
- sutkofobii,
- i wielu innych.

Książka Karmienie piersią jest pełna bezcennych rad, faktów medycznych i historii z życia, które pomogą ci zrozumieć, jak działa karmienie piersią i jak za jego pomocą stworzyć głęboką więź z twoim dzieckiem i własnym ciałem. Nie znajdziesz bardziej pomocnej książki o karmieniu piersią, bez względu na to, czy planujesz karmienie swojego pierwszego dziecka, czy też szukasz nowych informacji na ten temat.


Ina May Gaskin - słynna amerykańska położna, promotorka naturalnego porodu i działaczka na rzecz autonomii zawodu położnej. Jej książki (w tym Poród naturalny i Karmienie piersią) sprzedały się w milionach egzemplarzy na całym świecie i w wielu krajach włączono je do kanonu kształcenia położnych. Założyła i prowadzi ośrodek porodowy w The Farm słynący z rekordowo niskiego odsetka powikłań porodowych przy minimalnym użyciu interwencji medycznych. Za swoje działania realnie poprawiające sytuację rodzących i noworodków na całym świecie została uhonorowana Right Livelihood Award.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Karmienie piersią NW

Karmienie piersią NW

Nowe, odświeżone wydanie kultowego przewodnika po naturalnym karmieniu piersią.

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii