Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Nasza polska walka. Tak odniesiemy zwycięstwo

Kopczyński Bartosz

978-83-975913-4-9

Nowy

Instytut Wiedzy Społecznej im. Krzysztofa Karonia

Premiera 20.07.2026.

Bartosz Kopczyński, czyli autor bestsellerowych książek z serii „Poradnik świadomego narodu", która otworzyła oczy wielu Polakom, powraca z nową pozycją. Tym razem swoje analityczne oko kieruje na banderowską Ukrainę oraz Bliski Wschód... Czy Polacy będą w stanie wyjść obronną ręką z III wojny światowej?

Więcej szczegółów

44,99 zł

49,99 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką

-10%

Stan: Ten produkt nie występuje w magazynie

Autor Kopczyński Bartosz
Rok wydania 2026
Ilość stron 302
Szerokość (mm) 176
Wysokość (mm) 250
Wymiary 176 x 250 mm
Oprawa miękka
Data premiery 2026-07.20
Wydawca Instytut Wiedzy Społecznej im. Krzysztofa Karonia
Bartosz Kopczyński, czyli autor bestsellerowych książek z serii „Poradnik świadomego narodu", która otworzyła oczy wielu Polakom, powraca z nową pozycją. Tym razem swoje analityczne oko kieruje na banderowską Ukrainę oraz Bliski Wschód, a dokładnie rozsadnik światowego chaosu, czyli państwo położone w Palestynie. Czy Polacy będą w stanie wyjść obronną ręką z III wojny światowej?
 
Rosjanie są zdeterminowani i dopną swego, nawet gdyby mieli prowadzić tę wojnę latami. Oni mają czas, zasoby i głębię strategiczną. A wówczas Ukraina bardzo szybko może zmienić stronę i stać się wrogiem Polski, a sojusznikiem Rosji. Niezależnie od tego Ukraina może sprzymierzyć się z Niemcami co do rozbioru ziem polskich. Ukraińcy mają roszczenia terytorialne do Przemyśla i Rzeszowa, o czym główny nurt mediów i polityki Polakom nie mówi. Niemcy zaś marzą o powrocie naszych Ziem Odzyskanych. W sytuacji gdy Amerykanie wycofują się z Europy, o kolejny rozbiór Polski nie będzie trudno. Jest to sytuacja skrajna, niemniej możliwa.
 
USA nie mogą zakończyć tej wojny, bo Żydzi każą, a Izrael rzucił wszystko na jedną kartę: uda się i wtedy rządzimy światem, albo się nie uda, a wtedy świat może przestać istnieć. W doktrynie obronnej, czy raczej agresywnej, Izraela jest ważny element, nieoficjalny, lecz znany: Opcja Samsona. Wiadomo nieoficjalnie, że Izrael posiada broń atomową pozyskaną drogą nielegalną – prawdopodobnie ok. 120 głowic. Jeśli samo istnienie państwa Izrael zostanie zagrożone, tamtejsi decydenci rezerwują sobie prawo do użycia tego arsenału przeciwko całej okolicy. Jak daleko sięga ta „okolica" – nie wiadomo. Zależy to wyłącznie od wodzów Izraela.
Nazwa producenta Instytut Wiedzy Społecznej im. Krzysztofa Karonia
Miasto Lublin
Ulica, numer domu i lokalu Bursztynowa 24/5
Kod pocztowy 20-576
Kontakt mailowy kontakt@instytutws.pl

Produkty z tej samej kategorii