Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Rzeczywistość gospodarcza w ekonomii i zarządzaniu Zobacz większe

Rzeczywistość gospodarcza w ekonomii i zarządzaniu

RED. SZYMAŃSKA KATARZYNA

978-83-67372-47-3

Nowy

FNCE

26 egz.

...w kontekście turbulencyjnych zmian otoczenia.

Więcej szczegółów

29,99 zł

44,10 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką

-32%

Autor RED. SZYMAŃSKA KATARZYNA
Rok wydania 2022
Ilość stron 203
Szerokość (mm) 165
Wysokość (mm) 235
Grzbiet (mm) 16
Wymiary 165 x 235 x 16 mm
Oprawa miękka
Wydawca FNCE

Zespół autorski przekazuje Czytelnikom monografię prezentującą wnioski płynące z rozważań na temat rzeczywistości gospodarczej w ekonomii i zarządzaniu w kontekście turbulencyjnych zmian otoczenia. Zmiany, z którymi na przestrzeni ostatnich lat mierzą się przedsiębiorstwa, zachodzą z coraz większą dynamiką i w sposób trudny do przewidzenia. Skutkuje to potrzebą ciągłej obserwacji otoczenia z bardzo szerokiej perspektywy, zastosowania nieoczywistych rozwiązań, szybkości reagowania i elastyczności w zarządzaniu. Proponowane zagadnienia w dyskusjach, opracowaniach, na konferencjach i forach gospodarczych pojawiały się najczęściej i zdaniem Autorów wymagają uwagi. W ostatnim czasie turbulencje w otoczeniu spowodowane zarówno pandemią COVID-19, jak i wojną rosyjsko - ukraińską przełożyły się na sytuację finansową gmin, rynek energetyczny, rynek nieruchomości, egzekwowanie zobowiązań i należności oraz zmianę podejścia do funkcji zakupów w organizacji. Autorzy zauważyli również, że zmienia się rynek pracy, inaczej postrzegana jest aktywność zawodowa studentów czy praca tymczasowa. Firmy, samorządy, rząd zauważają, że katalizatorem rozwoju i utrzymania na rynku staje się cyfryzacja.

Szerokie nawiązanie do współczesnych problemów i rozwiązań stosowanych w ekonomii i zarządzaniu pozwala na zaproponowanie niniejszej pozycji studentom, pragnącym rozszerzyć wiedzę zgromadzoną w toku realizacji programu studiów – zarówno z zakresu Ekonomii i Zarządzania, jak i dziedzin pokrewnych. Rozważania prezentowane w publikacji mogą stanowić punkt odniesienia w badaniach o zbliżonej tematyce.

Od autorów

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Rzeczywistość gospodarcza w ekonomii i zarządzaniu

Rzeczywistość gospodarcza w ekonomii i zarządzaniu

...w kontekście turbulencyjnych zmian otoczenia.

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii