Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Bogaty ogrodnik John Soforic motyleksiazkowe.pl Zobacz większe

Bogaty ogrodnik

SOFORIC JOHN

978-83-960324-5-4

Nowy

AKTYWA

35 egz.

Życiowe lekcje o dobrobycie między ojcem i synem

Więcej szczegółów

38,76 zł

57,00 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką

-32%

Autor SOFORIC JOHN
Rok wydania 2022
Ilość stron 440
Szerokość (mm) 145
Wysokość (mm) 205
Grzbiet (mm) 22
Wymiary 145 x 205 x 22 mm
Oprawa miękka ze skrzydełkami
Wydawca AKTYWA

Jak zapewnić sobie życie w warunkach finansowej swobody? Czym jest dobrobyt i w jaki sposób można go osiągnąć? Bez pieniędzy tracimy kontrolę nad własnym życiem. Ich wartość uświadamiamy sobie dopiero wtedy, gdy ich brakuje i zaczynamy odczuwać lęk przed przyszłością.
Zdobyć bogactwo chcą wszyscy, jednak nie każdy podejmuje decyzje, dzięki którym zaczyna gromadzić odpowiednie zaplecze finansowe. Jeszcze inni nie wykonują w tym zakresie żadnego aktywnego działania.
John Soforic w swojej książce porównuje życie do uprawy ziemi. Tylko od nas zależy, czy zasiejemy na niej nasze cele i pragnienia, czy zaniedbamy ją, pozwalając by zarosła chwastami, jednocześnie pozbawiając się swoich talentów. Bogactwo wyrasta z ziaren pragnienia, a droga do dobrobytu zawsze wiedzie przez konsekwentną pracę i rozwój osobisty.
Posiadanie pięknego ogrodu wymaga świadomości celu i planu jego realizacji. Wszystko, czego pragniemy, w tym bogactwo i sukces w biznesie, ma swoją cenę. Bez odpowiedniego przygotowania i poświęcenia czasu, nasz cały potencjał się zmarnuje.
Metafora ogrodu pozwoli Ci lepiej zrozumieć intencje i rady dotyczące wykorzystywania Twoich życiowych szans. Rozważania na temat dobrobytu uzupełniają przypowieści, które stanowią doskonałą ilustrację anegdot i mądrości doświadczonego Ogrodnika.
Jeśli pragniesz, by Twoje życie rozkwitło i chcesz się cieszyć plonami swojej pracy, przeczytaj naszą wydawniczą propozycję: Bogaty Ogrodnik.
To książka, która pomoże Ci osiągnąć dobrobyt.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Bogaty ogrodnik

Bogaty ogrodnik

Życiowe lekcje o dobrobycie między ojcem i synem

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii