Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Rawa i okolice… Tu wszystko jest możliwe motyleksiazkowe.pl Zobacz większe

Rawa i okolice… Tu wszystko jest możliwe

PRACA ZBIOROWA

978-83-966646-7-9

Nowy

ROSTER

40 egz.

22,44 zł

33,00 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką

-32%

Autor PRACA ZBIOROWA
Rok wydania 2023
Ilość stron 168
Szerokość (mm) 135
Wysokość (mm) 200
Grzbiet (mm) 9
Wymiary 135 x 200 x 9 mm
Oprawa miękka
Data premiery 2023-11-22
Wydawca ROSTER

W książce „Rawa i okolice… Tu wszystko jest możliwe” znajdziesz najlepsze opowiadania napisane przez uczestników trzeciej edycji konkursu literackiego poświęconego Rawie Mazowieckiej i Ziemi Rawskiej, którego organizatorem jest wydawca gazety „KochamRawe.pl - magazyn opinii” i serwisu internetowego www.KochamRawe.pl.

Autorami opowiadań są: Julia Biernacka, Julia Gorgas, Mirosław Iskierka, Katarzyna Jarosz, Iwona Kacprzak, Julia Kobacka, Maja Kowalczyk, Mateusz Kucharski, Jakub Lewandowski, Maciej Łysoniewski, Natalia Masłocha, Marta Miniatorska, Joanna Piwowar, Aneta Rayzacher-Majewska, Janina Zajączkowska, Antonina Zawadzka, Agata Zielińska.

Wśród autorów są: dzieci, młodzież i osoby dorosłe. Fabuła każdego z opowiadań osadzona jest na Ziemi Rawskiej, zarówno we współczesności jak i w minionych wiekach.

Warto zapoznać się z twórczością literacką młodych i nieco starszych mieszkańców Ziemi Rawskiej, którzy kochają swoją Małą Ojczyznę, o czym dali wyraz w swoich opowiadaniach, opublikowanych w zbiorze „Rawa i okolice… Tu wszystko jest możliwe”.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Rawa i okolice… Tu wszystko jest możliwe

Rawa i okolice… Tu wszystko jest możliwe

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii