Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Indian Tango Ananda Devi motyleksiazkowe.pl Zobacz większe

Indian Tango

DEVI ANANDA

978-83-64134-47-0

Nowy

W PODWÓRKU

17 egz.

32,64 zł

48,00 zł

-32%

Autor DEVI ANANDA
Rok wydania 2022
Ilość stron 232
Szerokość (mm) 140
Wysokość (mm) 205
Grzbiet (mm) 15
Wymiary 140 x 205 x 15 mm
Oprawa miękka
Wydawca W PODWÓRKU

Indie wiosną 2004 roku – kraj nieruchomieje w przededniu wielkiej politycznej zmiany. Jednak życie Subhadry, pięćdziesięciodwuletniej, przeciętnej żony i matki, jest już znieruchomiałe od dawna. Wśród codziennych obowiązków i przyzwyczajeń toczy się dzień za dniem, beznamiętnie, automatycznie, bezpiecznie. Tymczasem pojawia się ktoś jeszcze, kto z ukrycia śledzi Subhadrę na ulicach New Delhi, planuje krok, po którym nic już bezpieczne i beznamiętne nie będzie. A dawno odrzucone pytania zaczną bezkompromisowo żądać szczerej odpowiedzi.

Powieść Anandy Devi, autorki między innymi słynnego Zielonego sari, to literacki portret Indii, kraju przodków pisarki, a jednocześnie przenikliwy portret kobiecości, która domaga się uznania, samoakceptacji i wolności. Autorka uznaje Indian Tango za swoje najważniejsze dzieło, zwieńczenie trzydziestu lat twórczości, rodzaj literackiego testamentu.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Indian Tango

Indian Tango

Powieść.

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii