Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

NEWSLETTER

Dziedzictwo Izajasza Zobacz większe

Dziedzictwo Izajasza

ANDREWS MESU

978-83-66397-01-9

Nowy

BOGULANDIA

23 egz.

Powieść z serii "Prorocy i Królowie" - "Dziedzictwo Izajasza"

Więcej szczegółów

34,99 zł

49,99 zł

-30%

Autor ANDREWS MESU
Rok wydania 2021
Ilość stron 512
Szerokość (mm) 145
Wysokość (mm) 207
Grzbiet (mm) 36
Wymiary 145 x 207 x 36 mm
Oprawa miękka
Wydawca BOGULANDIA

Powieść z serii "Prorocy i Królowie" - "Dziedzictwo Izajasza"

Rok 693 przed Chrystusem

Ezechiasz był najsprawiedliwszym królem Judy; przywrócił swym podwładnym wiarę, gdy z powodu bałwochwalstwa niemal że zapomniano o Bogu. Jedyny syn Ezechiasza – Manasses, stał się najbardziej niegodziwym władca Judy i zniszczył wszystko, co jego ojciec odbudował. Po co pisze tak tragiczna opowieść? Myślę, ze może być to jedna z ważniejszych książek, które przeczytasz. Zaprowadzę cię w ponury świat pałacowych intryg i mrocznych wydarzeń. Jeśli jednak wierzysz w Boże obietnice, jak wierzyła w nie Chefsiba, dotrzesz do Światła prawdy. Bóg, który pozwolił, by Manasses go odrzucił, podążył za krnąbrnym królem i przyprowadził go do domu.

Ośmioletnia Szule nie znała życia poza swą małą wioską i kochającym ojcem. Tymczasem jej przebiegły wujek Szebna zostaje nauczycielem Manassesa – przyszłego króla Judei. Szebna podstępnie realizuje swój plan z udziałem nieświadomej niczego bratanicy. Wprowadza ja w świat obcych bogów. Dziewczynka, wykorzystując ich moc oraz swój osobisty urok, zaprzyjaźnia się z młodym królem. Czy będzie w stanie oprzeć się manipulacjom podstępnych doradców? Jaka role odegra w dziedzictwie Izajasza? Mijają lata. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, umiera król Ezechiasz. Na tronie zasiada jego ambitny dwunastoletni syn Manasses. Poddaje się urokowi swej pięknej zony oraz mrocznej sile bożków, czego następstwem jest duchowe zniewolenie i okrutne rządy.Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Dziedzictwo Izajasza

Dziedzictwo Izajasza

Powieść z serii "Prorocy i Królowie" - "Dziedzictwo Izajasza"

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii