Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

W swoim stadzie. Zakochani bez pamięci – TOM III

Malita-Bekier Monika, Waszak-Jurgiel Natalia

9788398041102

Nowy

WYDAWNICTWO OD SIEDMIU BOLEŚCI

32,63 zł

47,99 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką

-32%

Stan: Ten produkt nie występuje w magazynie

Autor Malita-Bekier Monika, Waszak-Jurgiel Natalia
Rok wydania 2026
Ilość stron 344
Szerokość (mm) 148
Wysokość (mm) 210
Wymiary 148 x 210 mm
Oprawa miękka
Wydawca Wydawnictwo od Siedmiu Boleści
Data premiery 2026-07-07
Wydawca WYDAWNICTWO OD SIEDMIU BOLEŚCI

Nina spędza lato w Zachełmiu, gdzie odpoczynek częściowo łączy ze służbowym zleceniem. W to samo miejsce wybiera się Rafał – agent nieruchomości z Trójmiasta, który również zjawia się w celach biznesowych. Oboje wpadają sobie w oko niemal na samym początku pobytu, który mężczyzna od razu decyduje się przedłużyć. Razem z Niną otwarcie myślą jedynie o wakacyjnym romansie, ale wszystko się zmienia, gdy tych dwoje znacznie się do siebie zbliża. I to wcale nie fizycznie. Dodatkowo Rafał szybko zaprzyjaźnia się z gospodarzami oraz ich bliskimi i porzuca swoje plany dotyczące kupna ośrodka. Samotny dotąd mężczyzna odnajduje wśród nowo poznanych nie tylko miłość, ale też przyjaciół. Niestety pewnego dnia na jaw wychodzą fakty, które burzą spokój całego towarzystwa.
Czy kochająca się rodzina poradzi sobie z tymi rewolucjami?

Jak wpłyną one na głęboką, choć wyjątkowo świeżą relację Niny i Rafała?

Trzeci tom Zakochanych bez pamięci to niezwykła podróż do Zakątka Zachełmie, w którym pokochasz nowych bohaterów, ale też spotkasz się z tymi, których dobrze już znasz z poprzednich części. Gwarantujemy, że połączenie ich temperamentów zapewni Ci emocjonalną jazdę bez trzymanki!Nina spędza lato w Zachełmiu, gdzie odpoczynek częściowo łączy ze służbowym zleceniem. W to samo miejsce wybiera się Rafał – agent nieruchomości z Trójmiasta, który również zjawia się w celach biznesowych. Oboje wpadają sobie w oko niemal na samym początku pobytu, który mężczyzna od razu decyduje się przedłużyć. Razem z Niną otwarcie myślą jedynie o wakacyjnym romansie, ale wszystko się zmienia, gdy tych dwoje znacznie się do siebie zbliża. I to wcale nie fizycznie. Dodatkowo Rafał szybko zaprzyjaźnia się z gospodarzami oraz ich bliskimi i porzuca swoje plany dotyczące kupna ośrodka. Samotny dotąd mężczyzna odnajduje wśród nowo poznanych nie tylko miłość, ale też przyjaciół. Niestety pewnego dnia na jaw wychodzą fakty, które burzą spokój całego towarzystwa.

Czy kochająca się rodzina poradzi sobie z tymi rewolucjami?

Jak wpłyną one na głęboką, choć wyjątkowo świeżą relację Niny i Rafała?
Trzeci tom Zakochanych bez pamięci to niezwykła podróż do Zakątka Zachełmie, w którym pokochasz nowych bohaterów, ale też spotkasz się z tymi, których dobrze już znasz z poprzednich części. Gwarantujemy, że połączenie ich temperamentów zapewni Ci emocjonalną jazdę bez trzymanki!

Nazwa producenta Wydawnictwo od Siedmiu Boleści
Miasto Dobra
Ulica, numer domu i lokalu Jagodowa 13
Kod pocztowy 72-003
Kontakt mailowy wydawnictwo@od7bolesci.pl
Kraj pochodzenia Polska
Kraj produkcji Polska

Produkty z tej samej kategorii