Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. | Zamknij |
Wydawcy
Meltzer Brad, Mensch Josh
978-83-8391-071-0
Nowy
32 Przedmiot egz.
47,59 zł
69,99 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
-32%
Stan:
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Musisz wybrać co najmniej 1 sztuk tego produktu.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Autor | Meltzer Brad, Mensch Josh |
Rok wydania | 2025 |
Ilość stron | 456 |
Szerokość (mm) | 165 |
Wysokość (mm) | 240 |
Grzbiet (mm) | 45 |
Wymiary | 165 x 240 x 45 mm |
Oprawa | twarda |
Data premiery | 2025-02-20 |
Wydawca | Prószyński Media |
Rok 1943, Wielka Trójka – Roosevelt, Stalin i Churchill – ma wkrótce spotkać się w Teheranie. Podczas gdy alianci przygotowują konferencję, naziści pracują nad operacją, która może zmienić bieg historii – planują zamach na przywódców trzech mocarstw.
Związane z tym mało znane wydarzenia ożywają na kartach porywającej książki „Zabić Roosevelta, Stalina i Churchilla”, ukazującej przerażającą prawdę o morderczych zmaganiach wywiadów, podczas których ważyły się losy nie tylko przywódców sprzymierzonych państw, ale i całej Europy.
Brad Meltzer to autor wielu bestsellerowych thrillerów, z których kilka doczekało się wydań w Polsce, oraz książek poświęconych historii. Jest także gospodarzem telewizyjnych programów dokumentalnych.
Josh Mensch jest producentem telewizyjnych programów dokumentalnych oraz współautorem kilku książek napisanych wraz z Bradem Meltzerem, poświęconych historii Stanów Zjednoczonych.
Nazwa producenta | Prószyński Media Sp. z o.o. |
Miasto | Warszawa |
Ulica, numer domu i lokalu | Rzymowskiego 28 |
Kod pocztowy | 02-697 |
Kontakt mailowy | dzialhandlowy@proszynskimedia.pl |
Kraj pochodzenia | Polska |
Kraj produkcji | Polska |