Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Stocznia Człowiek Przemysł Miasto katalog /wersja angielska motyleksiazkowe.pl Zobacz większe

Stocznia Człowiek Przemysł Miasto katalog /wersja angielska

PRACA ZBIOROWA

978-83-66532-18-2

Nowy

EUROPEJSKIE CENTRUM SOLIDARNOŚCI

10 egz.

Katalog wystawy

Więcej szczegółów

47,60 zł

70,00 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką

-32%

Autor PRACA ZBIOROWA
Rok wydania 2023
Ilość stron 260
Szerokość (mm) 225
Wysokość (mm) 225
Grzbiet (mm) 20
Wymiary 225 x 225 x 20 mm
Oprawa miękka
Wydawca EUROPEJSKIE CENTRUM SOLIDARNOŚCI


O ludziach pracujących w stoczni, wartościach przez nich wyznawanych, stoczniowej codzienności i świąteczności, osiągnięciach przemysłu stoczniowego, jak i roli tego miejsca w wielkiej polityce – na 250 stronach przeczytasz w katalogu wystawy Stocznia. Publikacja jest uzupełnieniem i rozwinięciem ekspozycji, ale może pełnić również rolę samodzielnego wydawnictwa.

W szesnastu tekstach – napisanych z pasją i wielkim znawstwem – ukazano różne aspekty działalności stoczni i konteksty wpisujące ją w lokalne i globalne historie. Autorami są współtwórcy ekspozycji, znawcy tematu, ale i badacze zajmujący się tematem Stoczni Gdańskiej, stoczniowy socjolog – szef Biura ds. Osobowych i Analiz Społecznych Stoczni Gdańskiej oraz nowi użytkownicy terenów postoczniowych. Wielkim walorem publikacji jest jej wspaniała oprawa ikonograficzna, na którą składają się zdjęcia, grafiki, plakaty, mapy… rozpięte w różnorodnej stylistyce na ponad 150-letniej ramie opowieści.

Katalog z uwagi na piękną szatę graficzną będzie doskonałym prezentem dla każdego, kto pasjonuje się historią lub chce dowiedzieć się więcej o stoczniowych dziejach Gdańska.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Stocznia Człowiek Przemysł Miasto katalog /wersja angielska

Stocznia Człowiek Przemysł Miasto katalog /wersja angielska

Katalog wystawy

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii