Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

NEWSLETTER

Przesłanie z Wszechświata. Tom 2 Zobacz większe

Przesłanie z Wszechświata. Tom 2

GABRIELE

978-83-89460-26-4

Nowy

STOWARZYSZENIE GABRIELE WYDAWNICTWO SŁOWO

24 egz.

Współczesne proroctwo Boże zamiast słów Biblii

Więcej szczegółów

14,00 zł

20,00 zł

-30%

Autor GABRIELE
Rok wydania 2011
Ilość stron 214
Szerokość (mm) 125
Wysokość (mm) 180
Grzbiet (mm) 14
Wymiary 125 x 180 x 14 mm
Oprawa miękka
Wydawca STOWARZYSZENIE GABRIELE WYDAWNICTWO SŁOWO

Książka Przesłanie z Wszechświata” zawiera odpowiedzi na podstawowe pytania człowieka, które nie są wyjaśnione w Biblii: znaczenie i cel życia na Ziemi, wolność każdej istoty, prawo przyczyny i skutku, nieśmiertelność duszy i jej reinkarnacja w wielu wcieleniach na Ziemi, czyn zbawczy Chrystusa, nieskończona miłość Boga do każdego człowieka i do całego stworzenia, i wiele więcej.

Czytelnik jest wielokrotnie świadkiem tego, jak Duch Boży naświetla wydarzenia na świecie w sposób aktualny, a jednocześnie ponadczasowy czy zajmuje stanowisko na takie tematy jak manipulacja genetyczna, zmiany klimatyczne. Niemal w tym samym momencie także i wstrząsa nami, pociesza i uzdrawia oraz wzywa nas ludzi do podjęcia decyzji. Przeczytajmy sami przesłania z kosmosu przekazane przez Gabriele, prorokinię i ambasadorkę Boga w naszych czasach.

Z treści (Tom 2):
Odnajdź wolność w Bogu. Moc Chrystusa w tobie. Objawiam losy ludzkości tak, aby wiele Moich ludzkich dzieci zdążyło się rozbudzić i nawrócić. Barometr przyrody pokazuje, gdzie stoi ludzkość. Wyprostujcie się, aby przyjąć prawidłową postawę duchową. Jesteście dziedzicami ofiarnej miłości. Ten, kto patrzy jedynie na cienie, nie znajduje światła. Rozpraszajcie cienie razem ze Mną, a będziecie jednym ze Mną. Ja promieniuję na was Moim światłem, abyście się zmieniali i zbliżali do światła….”Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Przesłanie z Wszechświata. Tom 2

Przesłanie z Wszechświata. Tom 2

Współczesne proroctwo Boże zamiast słów Biblii

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii