Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

NEWSLETTER

A gdyby się tak zatrzymać? Zobacz większe

A gdyby się tak zatrzymać?

BORKOWSKA MAŁGORZATA OSB

978-83-8205-072-1

Nowy

TYNIEC

2 egz.

Podpowiedzi Siostry Małgorzaty Borkowskiej OSB

Więcej szczegółów

23,10 zł

33,00 zł

-30%

Ostatnie egzemplarze!

Autor BORKOWSKA MAŁGORZATA OSB
Rok wydania 2020
Ilość stron 412
Szerokość (mm) 125
Wysokość (mm) 196
Wymiary 27
Oprawa miękka
Wydawca TYNIEC

Siostra Małgorzata Borkowska nie traci czasu na frazesy. Wodolejstwo nie wchodzi w grę. Zamiłowanie do słowa to dla niej coś więcej niż hobby filologa; to jedna z form adoracji Niewidzialnego. Czym są Podpowiedzi? Sentencjami? Życiowymi radami? Wszystkim po trochu. To może współczesnymi apoftegmatami? Kiedyś robił to abba Antoni, abba Pojmen, abba Jakiśtam, a dziś kilkaset lat po nich wypowiada je amma Małgorzata.

Autorka raczej nigdy by siebie tak nie nazwała, ale my owszem. Sędziwa mniszka z Żarnowca daje nam krótkie światła dla życia. Myśli, które wprowadzają w głąb siebie po to, by wyprowadzić ku Osobowemu Partnerowi Do Dialogu. Powiada: Człowiek „współczesny” przede wszystkim powinien pamiętać, że jest człowiekiem, a dopiero potem myśleć, że jest współczesny. Uczyć się człowieczeństwa? Wybraliśmy 365 takich „świateł”, by pomóc w tej nauce, ale z góry uprzedzamy: to nie jest program tylko na jeden rok.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

A gdyby się tak zatrzymać?

A gdyby się tak zatrzymać?

Podpowiedzi Siostry Małgorzaty Borkowskiej OSB

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii