Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Psychopata w pracy w rodzinie i wśród znajomych Instrukcja obsługi Jarosław Gibas motyleksiązkowe.pl Zobacz większe

Psychopata w pracy w rodzinie i wśród znajomych Instrukcja obsługi

GIBAS JAROSŁAW

978-83-8322-778-8

Nowy

ONEPRESS

15 egz.

Zdemaskuj go i przejmij kontrolę nad swoim życiem

Więcej szczegółów

37,33 zł

54,90 zł

-32%

Autor GIBAS JAROSŁAW
Rok wydania 2023
Ilość stron 246
Szerokość (mm) 140
Wysokość (mm) 205
Grzbiet (mm) 15
Wymiary 140 x 205 x 15 mm
Oprawa miękka ze skrzydełkami
Wydawca ONEPRESS

Psychopaci są wśród nas. Trafiamy na nich w relacjach prywatnych i zawodowych, spotykamy ich na swojej drodze, czasem funkcjonujemy z nimi na co dzień. Często nieświadomie, ponieważ inteligentny psychopata potrafi bardzo dobrze się kamuflować i udawać kogoś, kim nie jest: na przykład przyjaciela lub troskliwego opiekuna. Oczywiście do czasu. W pewnym momencie maski opadają, tamy puszczają i pan P. odsłania przed nami swoją prawdziwą twarz. Zapytany o radę psycholog powie wówczas: "Nie czekaj, uciekaj. Rzuć go i ratuj siebie". Tyle że to nie zawsze jest takie proste. Nie zawsze możliwe.

Są sytuacje, w których rozstanie z psychopatą nie jest realną opcją. Bo łączą nas więzi rodzinne, zawodowe albo towarzyskie. Wówczas nie ma innego wyjścia, jak nauczyć się radzić sobie z panem P. Żeby jednak było to możliwe, musimy umieć prawidłowo go rozpoznawać. A co, jeśli pan P. świetnie się kamufluje i potrafi skutecznie mylić tropy podczas testów psychologicznych i kwalifikacji? Na szczęście istnieje jeden niezawodny sposób: możemy go rozpoznać po narzędziach i technikach, które stosuje. Poznanie tych narzędzi, zrozumienie ich mechaniki i konstrukcji daje nam dodatkową broń: możemy stać się sprytniejsi niż pan P., a to najlepsza metoda, by się przed nim chronić. I temu właśnie poświęcona jest ta książka!

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Psychopata w pracy w rodzinie i wśród znajomych Instrukcja obsługi

Psychopata w pracy w rodzinie i wśród znajomych Instrukcja obsługi

Zdemaskuj go i przejmij kontrolę nad swoim życiem

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii