Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

O tym co ważne Joshua Becker motyleksiążkowe.pl Zobacz większe

O tym co ważne

BECKER JOSHUA

978-83-283-9837-5

Nowy

SENSUS

19 egz.

Jak dotrzeć do kresu dni, by nie mieć powodów do żalu?

Więcej szczegółów

33,93 zł

49,90 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką

-32%

Autor BECKER JOSHUA
Rok wydania 2023
Ilość stron 262
Szerokość (mm) 140
Wysokość (mm) 208
Grzbiet (mm) 15
Wymiary 140 x 208 x 5 mm
Oprawa miękka
Wydawca SENSUS

Po co żyjesz i co jest w Twoim życiu istotne - ale tak naprawdę istotne? Niemal każdy chciałby w jakiś sposób zaakcentować swoje życie. Żyć tak, by nie mieć czego żałować, jednocześnie pozostawić po sobie coś, co można nazwać spuścizną. Dla jednej osoby mogą to być dzieci wychowane na dobrych i sprawiedliwych ludzi, dla kogoś innego pozytywna zmiana w otoczeniu albo pożyteczny wynalazek. Tylko że większość z nas oddaje się pogoni za bzdurami oferowanymi przez mknącą codzienność, choć za kilka lat nikt nie będzie pamiętał, jakim samochodem dziś jeździsz albo w jakim sklepie się ubierasz.
Ta książka jest napisana dla Ciebie, jeśli chcesz zidentyfikować przeszkody, które odciągają Cię od tego, co w Twoim życiu jest naprawdę ważne. Niekiedy jest to strach, czasami nowinki technologiczne, pieniądze albo współczesna miałka kultura i opinie innych ludzi. Tutaj znajdziesz inspirację i praktyczne podpowiedzi, w jaki sposób uwolnić się od tych dekoncentrujących bodźców i skupić się na tym, co dla Ciebie jest najważniejsze. Dowiesz się także, jak sobie z tym wyzwaniem radzą inni ludzie, przeczytasz historie prawdziwych sukcesów, a także zapoznasz się z wieloma przydatnymi, praktycznymi ćwiczeniami i wskazówkami. Od dziś możesz zacząć żyć prawdziwym życiem!
Dzięki tej książce:
* określisz, co dla Ciebie jest najważniejsze
* zaczniesz poważnie traktować swoje najskrytsze marzenia
* dostrzeżesz, jak pieniądze i dobytek modelują Twoje poczucie szczęścia
* uświadomisz sobie, jak cudze opinie wpływają na Twoje wybory
* porzucisz błędy z przeszłości i wyniszczające nawyki
Jak dotrzeć do kresu dni, by nie mieć powodów do żalu?
"O tym, co ważne to lektura obowiązkowa dla każdego, kto chce odzyskać wewnętrzną równowagę i odfiltrować dekoncentrujące bodźce. Gdy odkryjesz sprawy dla siebie najważniejsze, wszystko inne znajdzie się na swoim miejscu".
Chris Norton, mówca motywacyjny, bohater filmu dokumentalnego 7 Yards

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

O tym co ważne

O tym co ważne

Jak dotrzeć do kresu dni, by nie mieć powodów do żalu?

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii