Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

NEWSLETTER

Spadaj nadwago Zobacz większe

Spadaj nadwago

QUADRATO ERNEST

978-83-65816-59-7

Nowy

PAPIEROWY MOTYL

126 egz.

Sprawdzone sposoby na zmianę na lepsze!

Więcej szczegółów

22,40 zł

32,00 zł

-30%

Autor QUADRATO ERNEST
Rok wydania 2021
Ilość stron 90
Szerokość (mm) 125
Wysokość (mm) 195
Grzbiet (mm) 7
Wymiary 125 x 195 x 7 mm
Oprawa miękka
Wydawca PAPIEROWY MOTYL

Sprawdzone sposoby na zmianę na lepsze!
Chcesz pozbyć się nadprogramowych kilogramów? Chcesz zrobić to tak, jak autor tego poradnika? Chcesz skorzystać z porad i rozwiązań, które real- nie wpłynęły na zmianę sylwetki autora, który przeszedł wielką przemianę? Ta książka jest dla ciebie.
Wciąż rozszerzająca się epidemia nadwagi i otyłości w krajach rozwiniętych jest skutkiem zmian w sposobie życia na przestrzeni ostatnich dziesięcioleci. Niespotykany w poprzednich stuleciach łatwy dostęp do taniej i kalorycznej żywności powoduje, że człowiek nie radzi sobie z tą obfitością i odkłada znacznie więcej zbęd- nych kilogramów, niż jest dla niego zdrowe. Książka ta jest poręcznym zbiorem dobrych nawyków i drobnych rozwiązań, które wprowadzone w życie, pozwoliły autorowi na pozbycie się dużego brzucha i powrót do zdrowej sylwetki.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Spadaj nadwago

Spadaj nadwago

Sprawdzone sposoby na zmianę na lepsze!

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii