Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Nieskończoność podróży Inka Timoszyk motyleksiazkowe.pl Zobacz większe

Nieskończoność podróży

TIMOSZYK INKA

978-83-67460-20-0

Nowy

FORMA

26 egz.

20,40 zł

30,00 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką

-32%

Autor TIMOSZYK INKA
Rok wydania 2022
Ilość stron 72
Szerokość (mm) 180
Wysokość (mm) 180
Grzbiet (mm) 8
Wymiary 180 x 180 x 8 mm
Oprawa miękka ze skrzydełkami
Wydawca FORMA

Jako czytelnicy oczekujemy od poezji nie tylko rewelacji obnażonego konkretu jednostkowej psychiki i autoportretu dokonanego w lirycznym wyznaniu, ale również możliwości uogólnień do uniwersalnej perspektywy każdego człowieka, podejmującego prawie zawsze te same kluczowe dylematy egzystencji. W tym wypadku znajdziemy obydwa wymiary wypowiedzi w przekonująco wyrażonym splocie wewnętrznego monologu – soliloquium, w którym wzajemnie się warunkują stany wewnętrzne z sugestywnie rysowanymi subtelną kreską obrazami otoczenia.
Większość zbioru Inki Timoszyk wypełniają liryczne wyznania, introspekcje i autorefleksje, próbujące wielostronnie opisać sytuację osobistą w przecinających się perspektywach: egzystencjalnej, metafizycznej, religijnej i psychologicznej.
z posłowia Piotra Michałowskiego

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Nieskończoność podróży

Nieskończoność podróży

Seria TABLICE

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii