Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

NEWSLETTER

Unia Europejska a obywatele Zobacz większe

Unia Europejska a obywatele

Łukasik - Duszyńska Monika

978-83-63434-25-0

Nowy

KATEDRA

12 egz.

Unia Europejska a obywatele. Relacje komunikacyjne w internecie a unijna strategia komunikowania się

Więcej szczegółów

31,50 zł

45,00 zł

-30%

Autor Łukasik - Duszyńska Monika
Oprawa miękka
Wymiary 120 x 190 mm, okładka miękka
Ilość stron 439
Wydawca KATEDRA

„Książka ta jest propozycją podejmującą zagadnienia związane z Unią Europejską oraz jej relacjami z obywatelami poprzez wykorzystanie mechanizmów i narzędzi komunikacji społecznej. Publikacja stanowi przegląd problematyki związanej z instytucjonalnymi aspektami mającymi na celu wzmacnianie tych relacji ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki najnowszych rozwiązań technologicznych, w tym głównie związanych z komunikowaniem poprzez internet. [...] Całość rozważań zamyka refleksja dotycząca efektywności komunikacji społecznej w procesie aktywizacji obywateli Unii Europejskiej w działania na rzecz europejskiej przestrzeni publicznej”.

dr hab. Aldona Wiktorska-Święcka

Monika Łukasik-Duszyńska – doktor nauk humanistycznych, wykładowca w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Do września 2015 roku adiunkt w SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym (w Katedrze Studiów Europejskich we Wrocławiu). Jest absolwentką Podyplomowego Studium Dziennikarstwa Multimedialnego i Public Relations na Uniwersytecie Wrocławskim. Była stypendystą programu Socrates-Erasmus, Komitetu Badań Naukowych, Fundacji Lanckorońskich, Academy of European History (European University Institute we Florencji) oraz Kokkalis Foundation (Grecja). Specjalizuje się w przyjętej przez agendy Unii Europejskiej strategii informowania oraz komunikowania się. Interesuje się też stosunkami Polski z państwami sąsiednimi oraz dyplomacją Wielkiej Brytanii w XX w.

Partner merytoryczny wydania – Uniwersytety Humanistycznospołeczny SWPS

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Unia Europejska a obywatele

Unia Europejska a obywatele

Unia Europejska a obywatele. Relacje komunikacyjne w internecie a unijna strategia komunikowania się

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii