Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. | Zamknij |
Wydawcy
MARX WILLIAM
978-83-8331-340-5
Nowy
16 Przedmiot egz.
36,80 zł
46,00 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
-20%
Stan:
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Musisz wybrać co najmniej 1 sztuk tego produktu.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Autor | MARX WILLIAM |
Rok wydania | 2023 |
Ilość stron | 256 |
Szerokość (mm) | 160 |
Wysokość (mm) | 215 |
Grzbiet (mm) | 18 |
Wymiary | 160 x 215 x 18 mm |
Oprawa | miękka |
Faktura | TAK |
Wydawca | SŁOWO/OBRAZ |
Literatura budzi zgorszenie. Zawsze budziła. To właśnie ją określa. Czytelniku, zostałeś uprzedzony: jeżeli nie chcesz się zgorszyć, wyrzuć tę książkę, nim będzie za późno. W przeciwnym razie – witaj i wiedz. To, o czym myślisz, że jest gorszące, nie zawsze takie jest.
Literaturę atakowano, opluwano, potępiano pod rozmaitymi pretekstami. Od dwóch i pół tysiąca lat jest oskarżana przez filozofów i teologów, kapłanów i pedagogów, uczonych i socjologów, królów, cesarzy i prezydentów. Książka ta dostarcza licznych dowodów nienawiści. Jednak nienawiść do literatury ujawnia ukryte oblicze historii literatury. To, które być może nadaje jej prawdziwy sens.
Nazwa producenta | Wydawnictwo Słowo/Obraz Terytoria |
Miasto | Gdańsk |
Ulica, numer domu i lokalu | Pniewskiego 4 lok. 1 |
Kod pocztowy | 80-246 |
Kontakt mailowy | slowo@terytoria.com.pl |
Kraj pochodzenia | Polska |
Kraj produkcji | Polska |