Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Dzieci i sztuka Magdalena Kosno Mikołaj Spodaryk motyleksiazkowe.pl Zobacz większe

Dzieci i sztuka

KOSNO MAGDALENA, SPODARYK MIKOŁAJ

978-83-61406-03-7

Nowy

MAŁOPOLSKI INSTYTUT KULTURY

3 egz.

Wprowadź sztukę w życie dziecka, by została tam na dobre!

Więcej szczegółów

23,80 zł

35,00 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką

-32%

Ostatnie egzemplarze!

Autor KOSNO MAGDALENA, SPODARYK MIKOŁAJ
Rok wydania 2021
Ilość stron 190
Szerokość (mm) 160
Wysokość (mm) 240
Grzbiet (mm) 20
Wymiary 160 x 240 x 20 mm
Oprawa miękka ze skrzydełkami
Wydawca MAŁOPOLSKI INSTYTUT KULTURY

Czy jesteś rodzicem, czy pracujesz z dziećmi – ta książka pomoże Ci wesprzeć ich rozwój zgodnie z ich naturalnymi potrzebami i zdolnościami. Podpowie tematy do rozmowy i pomysły na zajęcia, dzięki którym sztuka stanie się dla Was codziennym narzędziem poznawania i przeżywania świata.

„Z wielką radością powitałem fakt stworzenia podręcznika z zakresu pedagogiki sztuki przez autorów i autorki reprezentujących inne niż stricte pedagogika dyscypliny wiedzy: psychologię, kulturoznawstwo, literaturoznawstwo czy teatrologię. Tym większa satysfakcja, że jest to podręcznik znakomity! Zawarty w nim niezbędny zasób wiedzy teoretycznej i metodycznej pozwoli pedagogom i animatorkom sztuki zaprojektować i przeprowadzić fascynujące zajęcia artystyczne dla dzieci 3–10-letnich” (prof. dr hab. Krzysztof J. Szmidt, Katedra Edukacji Artystycznej i Pedagogiki Twórczości, Wydział Nauk o Wychowaniu, Uniwersytet Łódzki)

„Książka prowadzi czytelników i czytelniczki od informacji ogólnych, przez aktualne teorie wychowawcze, po propozycje konkretnych działań. Wyczuwalny realizm nie gasi wiary autorów i autorek w sens kontaktu ze sztuką – również tą współczesną – od najmłodszych lat. Chodzi przy tym nie tyle o dostarczanie konkretnej wiedzy, ile o rozwijanie wyobraźni oraz kształtowanie otwartości na nieznane i krytycznego podejścia do obrazów. A to w dzisiejszej rzeczywistości audiowizualnej wydaje się szczególnie ważne” (Hanna Wróblewska, dyrektorka Zachęty — Narodowej Galerii Sztuki)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Dzieci i sztuka

Dzieci i sztuka

Wprowadź sztukę w życie dziecka, by została tam na dobre!

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii