Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Odyseja kota imieniem Homer Gwen Cooper motyleksiazkowe.pl Zobacz większe

Odyseja kota imieniem Homer

COOPER GWEN

978-83-8203-315-1

Nowy

NOWA BAŚŃ

51 egz.

33,93 zł

49,90 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką

-32%

Autor COOPER GWEN
Rok wydania 2024
Ilość stron 306
Szerokość (mm) 140
Wysokość (mm) 205
Grzbiet (mm) 20
Wymiary 140 x 205 x 20 mm
Oprawa miękka ze skrzydełkami
Data premiery 2024-07-02
Wydawca NOWA BAŚŃ

Kot, który patrzył sercem

Ostatnie, czego Gwen potrzebowała, to kolejny kot. Miała już dwa – a do tego beznadziejnie płatną pracę i bałagan w życiu emocjonalnym. Ale gdy odebrała telefon z kliniki weterynaryjnej, że pozbawiony oczu kot szuka domu i nikt go nie chce wziąć, nie mogła odmówić.

Szybko przekonała się jednak, jak mocno utrwalone są stereotypy. Znajomi i rodzina powtarzali, że ślepy kot to brzemię. Że sobie nie poradzi. Że umrze z głodu. Że to zwyczajny inwalida.

Tymczasem Homer miał to gdzieś. Pędził przez mieszkanie jak rakieta, łapał owady (w locie!), a nawet obronił Gwen przed włamywaczem! Przeżył też zamach na World Trade Center.

Oto historia odważnego kota, który chciał żyć

Nazwa producenta Wydawnictwo Nowa Baśń sp. z o.o.
Miasto POZNAŃ
Ulica, numer domu i lokalu CZECHOWSKA 10
Kod pocztowy 60-447
Kontakt mailowy wydawnictwo@nowabasn.com
Kraj pochodzenia Polska
Kraj produkcji Polska

Produkty z tej samej kategorii