Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Julia w Skrajnym Świecie Damian Orlewski motyleksiazkowe.pl Zobacz większe

Julia w Skrajnym Świecie

ORLEWSKI DAMIAN

978-83-955316-2-0

Nowy

ORLEWSKI DAMIAN

23 egz.

Książka do wspólnej lektury dla wszystkich pokoleń - każdy odczyta ją na swój sposób i każdego oczaruje.

Więcej szczegółów

28,56 zł

42,00 zł

-32%

Autor ORLEWSKI DAMIAN
Rok wydania 2022
Ilość stron 222
Szerokość (mm) 148
Wysokość (mm) 211
Grzbiet (mm) 18
Wymiary 148 x 211 x 18 mm
Oprawa miękka
Wydawca ORLEWSKI DAMIAN

"Julia w Skrajnym Świecie" to pięknie opowiedziana, barwna i wciągająca baśń, która jest utworem doprawdy wyjątkowym. Nie przedstawia świata takim, jakim widzimy na co dzień, lecz ukazuje go oczami bohaterki, która nie wie jak się w nim znalazła. W świecie, którym rządzą odmienne prawa. Połączenie jawy i snu sprawia, że w książce znane fragmenty rzeczywistości, układają się w całkiem nowe, inne, często nonsensowne, które mimo wszystko ostatecznie tworzą jedną wielką całość. Postaci prawdziwe przemieszane z fantastycznymi, są bezpośrednim odwołaniem do naszej rzeczywistości. Jest to pełna wyzwań oraz tajemnic baśń, która wraz z bohaterką możesz odkryć.
Sprzedaż wspiera działanie fundacji "Akogo".

Hobbysta pisania książek - self-publisher.
W 2019 roku pod pseudonimem artystycznym Shadow, po raz pierwszy pojawił się w świecie literatury wraz ze swoimi wierszami. Zyskując coraz większą popularność, na różnych portalach społecznościowych, rok później rozpoczął pracę nad swoją pierwszą książką fabularną, która ostatecznie wyszła na świat 29.08.2021 roku. Od tamtej pory, książka pt. "Na Jawie Sen" zyskiwała coraz większe uznanie, co doprowadziło do dystrybucji książki na większą skalę. Autor poprzez swoją nietuzinkowość i chęć przeżycia nowych przygód z różnymi gatunkami literackimi już rok później, wydał swoją pierwszą w życiu baśń dla dzieci i dorosłych pt. "Julia w Skrajnym Świecie". Jak sam autor twierdzi, napisał ją dla swojej kilkuletniej córki, zawierając w niej masę życiowego przekazu, obnażając przy tym, słabości i skutki fanatycznego podejścia do ideologii anarchii oraz skrajnej praworządności. W każdej dotychczasowej publikacji autor, zawiera masę podtekstów oraz drugiego dna co sprawia, że jego książki stanowią oryginalne i wyjątkowe przeżycie dla czytelnika, wśród masy mdłych i podobnych do siebie książek, jakie można spotkać na mainstreamowym rynku.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Julia w Skrajnym Świecie

Julia w Skrajnym Świecie

Książka do wspólnej lektury dla wszystkich pokoleń - każdy odczyta ją na swój sposób i każdego oczaruje.

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii