WYDAWNICTWO EMOCJE Powrót zza mgieł. Cykl żuławski - tom 3 Kubik Sylwia - motyleksiazkowe.pl
Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Powrót zza mgieł Sylwia Kubik motyleksiazkowe.pl Zobacz większe

Powrót zza mgieł. Cykl żuławski - tom 3

Kubik Sylwia

978-83-8404-122-2

Nowy

Wydawnictwo Emocje

Gdy zza mgieł wracają dawne wspomnienia, pojawia się nowa nadzieja

Więcej szczegółów

33,93 zł

49,90 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką

-32%

Autor Kubik Sylwia
Rok wydania 2026
Ilość stron 328
Szerokość (mm) 140
Wysokość (mm) 205
Wymiary 140 x 205 mm
Oprawa miękka
Wydawca Wydawnictwo Emocje

Gdy zza mgieł wracają dawne wspomnienia, pojawia się nowa nadzieja

Po latach milczenia Barbara wraca do rodzinnej wioski na Żuławach. Pragnie zmierzyć się z miejscem, które było jej azylem i więzieniem jednocześnie. Kiedyś uciekła, by zyskać wolność. Teraz musi wrócić, by odnaleźć spokój, a także by na nowo zbudować brutalnie przerwaną relację z córką.

Powrót zza mgieł to poruszająca powieść o miłości do miejsca, z którego pochodzimy, a także o tym, że powroty do rodzinnego domu nie zawsze są łatwe. To również niezwykła podróż do świata kobiecych emocji, traum, bólu i rozczarowań, od których ucieczka nigdy nie jest prosta. Czy konfrontacja z przeszłością pomoże Basi uleczyć bolesne wspomnienia?

Sylwia Kubik kontynuuje żuławską opowieść o Ewie, która przed czterema laty niespodziewanie trafiła do małej wsi. Dziewczyna, uciekając od przemocowego partnera, w starym domu po babci odnalazła nie tylko spokój, lecz także miłość. Teraz ma nadzieję, że taki powrót w rodzinne strony pomoże także Barbarze – jej zaginionej i cudem odnalezionej matce. Czy również w jej życiu w końcu wyjdzie słońce?

Sylwia Kubik - od urodzenia mieszkanka wsi na Powiślu. Zakochana w miejscowych zabytkach i krajobrazach. Polonistka z powołania i zawodu. Uwielbia literaturę, historię, las i gotowanie. Żona Wojciecha i matka dwóch wspaniałych dziewczyn Anielki i Gabrielki. Autorka m.in. bestsellerowej Serii Powiślańskiej, w której do tej pory ukazały się powieści: Pod naszym niebem, Miłość pod naszym niebem, Nasze niebo, Smaki nieba i Zapachy nieba.

Produkty z tej samej kategorii