Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Życie cię kocha, Lili. Tom 1 Anna H. Niemczynow motyleksiazkowe.pl Zobacz większe

Życie cię kocha, Lili. Tom 1

Niemczynow Anna H.

978-83-68381-23-8

Nowy

LUNA

Pierwszy tom cyklu o Liliannie Berg. Poznajemy w nim Lili, która przyjmuje z radością to, co przynosi każdy dzień. Spotkanie z nią wnosi świeżość, energię i daje kopniaka do tego, by w końcu się obudzić i zacząć naprawdę żyć.

Więcej szczegółów

33,93 zł

49,90 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką

-32%

Stan: Ten produkt nie występuje w magazynie

Autor Niemczynow Anna H.
Rok wydania 2025
Ilość stron 352
Szerokość (mm) 135
Wysokość (mm) 205
Oprawa miękka ze skrzydełkami
Data premiery 2025-06-18
Wydawca LUNA

NASZE ŻYCIE JEST TAKIM, JAKIM CZYNIĄ JE NASZE MYŚLI.

Lilianna Berg każdego poranka otwiera oczy i przyjmuje z radością to, co przyniesie kolejny dzień. Bo żaden się już nigdy nie powtórzy. Dziewczyna kolekcjonuje niepowtarzalne, barwne sukienki, które odzwierciedlają jej osobowość: odważną i gotową do podejmowania nowych wyzwań.

Codziennie staje przed lustrem, patrzy z radością na swoje oblicze i mówi: „Życie cię kocha, Lili”. Proste słowa, które są początkiem wszystkiego. Mimo utraty rodziców i przeszkód napotykanych na swojej drodze dziewczyna unosi wysoko głowę i dziarsko stawia im czoła.

Spotkanie z radosną i kolorową Lili jest jak piękny letni poranek. Wnosi świeżość, energię, łamie schematy i motywuje do tego, by w końcu się obudzić i zacząć naprawdę żyć. Bo bez względu na to, ile masz lat, kim jesteś i co robisz, życie cię kocha i tylko od ciebie zależy, co zrobisz z tą miłością.

W książce znajdziesz 52 afirmacje, mające za zadanie dmuchnąć w skrzydła Twoich marzeń i utwierdzić Cię w przekonaniu, że jesteś CUDEM.

Ukochana przez tysiące kobiet pierwsza część historii o Liliannie Berg w nowym wydaniu.

Anna H. Niemczynow (ur. 1982) zadebiutowała w 2017 roku powieścią W maratonie życia. Rozgłos na rynku wydawniczym przyniosły jej książki: Zostań, ile chcesz, Którędy do raju oraz kolejne, nagrodzone przez liczne grono czytelników: Uśpione namiętności (książka roku 2022 w kategorii proza polska), Ciche cuda (książka roku 2023 w kategorii literatura faktu) i Maleńka (książka roku 2023 w kategorii literatura obyczajowa), Słowa wdzięczności (nagroda główna internautów oraz nagroda jury i internautów w kategorii poradniki w plebiscycie Książka Roku 2024), Należy do mnie (książka roku 2024 w kategorii proza polska).

Autorka studiowała nauki polityczne, prawo administracyjne i pedagogikę na Uniwersytecie Szczecińskim. Po uzyskaniu dyplomów pracowała jako urzędnik państwowy. Ceniona za autentyzm, odwagę i szczerość pełnoetatowa pisarka po latach emigracji wróciła do korzeni. Mieszka w podszczecińskiej wsi, gdzie w zaciszu domowego ogniska powstają kolejne jej książki. Prywatnie jest mamą dwójki dzieci, właścicielką dwóch psów i miłośniczką dalekich podróży, którym z fascynacją się oddaje.

Pisze, aby nieść dobro – to jej życiowe powołanie.

Strona internetowa: annaniemczynow.pl

Facebook: Anna H. Niemczynow

Instagram: @annahniemczynow

Nazwa producenta WYDAWNICTWO MARGINESY SP. Z O.O.
Miasto WARSZAWA
Ulica, numer domu i lokalu Mierosławskiego 11A
Kod pocztowy 01-527
Kraj pochodzenia Polska
Kraj produkcji Polska

Produkty z tej samej kategorii