Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Przenikanie Anna Kossak motyleksiazkowe.pl Zobacz większe

Przenikanie

KOSSAK ANNA

978-83-957286-0-0

Nowy

TANGO TE AMO

14 egz.

O autorce:
Anna Kossak – debiutowała komediowym thrillerem obyczajowym pt. „Pasja budzi się nocą” (Wydawnictwo PROZAMI, Warszawa 2013). Humor i ironia to jej znak firmowy, ale umie też wzruszyć do łez.

Więcej szczegółów

26,52 zł

39,00 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką

-32%

Autor KOSSAK ANNA
Rok wydania 2020
Ilość stron 320
Szerokość (mm) 148
Wysokość (mm) 210
Grzbiet (mm) 16
Wymiary 148 x 210 x 16 mm
Oprawa miękka
Wydawca TANGO TE AMO

Iwona, po trudnym okresie małżeństwa i szczęśliwym owdowieniu, układa sobie życie z nowym partnerem. Okazuje się, że zarówno on, jak i jej dorosła córka, ojciec, cioteczna siostra, sąsiad, przyjaciółka – każdy ma tajemnicę, za którą stoi historia, najczęściej niezwykle dramatyczna. Ona także nie o wszystkim mówiła swoim bliskim. Oszołomiona tym, że życie nadal potrafi zaskakiwać i że nie można wszystkiego kontrolować, usiłuje zrozumieć nowe sytuacje, co nie jest dla niej akie proste.

„Przenikanie” – powieść obyczajowa inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Akcja dzieje się w Warszawie na przestrzeni dwóch miesięcy 2018 roku. Bohaterowie myślą, że wiedzą o sobie wszystko i nie spodziewają się niczego zaskakującego. Nie biorą pod uwagę, że pochopnie oceniają innychm nie znając prawdy. Okazuje się, że każdy ma tajemnice, nawet ci, po których nikt by się tego nie spodziewał, więc kiedy wychodzą na jaw, następuje konsternacja.
Jest to opowieść o relacjach: tych ciepłych (przyjacielskich), trudnych (matka – córka, które nie zawsze wynikają z braku serca...), zawiłych (damsko-męskich), Bliscy, zwłaszcza rodzina, tak naprawdę nas nie znają. Mają pewien wycinek, np. zachowań domowych, lecz nie widzą nas w innych rolach. Dlatego często są zaskoczeni, kiedy mają okazję poznać tę drugą, trzecią twarz…
Powieść osadzona jest w realiach, ale porusza tematy wykraczające poza rozumowe pojmowanie świata, takie jak astrologia, energetyka rodów, ustawienia hellingerowskie.
W przystępny sposób przedstawiona jest historia wybranych warszawskich rejonów i budowli, a także pokazany jest fragment historii polskiego przedwojennego tanga i jego roli dla wojennego pokolenia warszawiaków.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Przenikanie

Przenikanie

O autorce:
Anna Kossak – debiutowała komediowym thrillerem obyczajowym pt. „Pasja budzi się nocą” (Wydawnictwo PROZAMI, Warszawa 2013). Humor i ironia to jej znak firmowy, ale umie też wzruszyć do łez.

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii