Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Depopulacja Polska i świat w obliczu katastrofy demograficznej motyleksiazkowe.pl Zobacz większe

Depopulacja Polska i świat w obliczu katastrofy demograficznej

NOWAKOWSKI RADOMIR

978-83-67453-14-1

Nowy

PROHIBITA

23 egz.

40,73 zł

59,90 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką

-32%

Autor NOWAKOWSKI RADOMIR
Rok wydania 2024
Ilość stron 328
Szerokość (mm) 165
Wysokość (mm) 235
Grzbiet (mm) 17
Wymiary 165 x 235 x 17 mm
Oprawa miękka
Wydawca PROHIBITA

Książka, którą trzymasz w ręku zmieni twoje spojrzenie na przyszłość świata. Jak będzie on wyglądał za 50 lat? Czy Europa ma szansę być czymś więcej niż tylko opustoszałym domem starców? Czy Polacy jako naród przetrwają? Które narody prześcigną wkrótce Chiny i Indie w liczbie ludności? A które są na najlepszej drodze do… wyginięcia? Przed którym kontynentem pojawia się demograficzna szansa? Jakie rodzi to konsekwencje polityczne, gospodarcze, społeczne, kulturowe i religijne, czyli jak zmiany demograficzne zmienią światową geopolitykę i jak demografia determinować będzie nasze życie w przyszłości.

Autor – pasjonat liczb i danych, zabiera nas w demograficzną podróż dookoła świata i – analizując te procesy – ukazuje jak będzie wyglądał świat za 20, 50 a nawet 100 lat. Prezentuje narody mające przed sobą przyszłość, i te, które jej nie mają. Tak popularna dziś geopolityka w swoich rozważaniach nie bierze pod uwagę tego czynnika, tymczasem siła poszczególnych narodów i państw, będzie zależeć w największym stopniu od… czynnika ludzkiego.

Słuchając codziennych komunikatów, które straszą przeludnieniem, brakiem żywności i wody pitnej, kończeniem się zasobów naturalnych, trudno uwierzyć w zbliżającą się katastrofę demograficzną. Tymczasem… liczby nie kłamią. I książka Depopulacja udowadnia to ponad wszelką wątpliwość.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Depopulacja Polska i świat w obliczu katastrofy demograficznej

Depopulacja Polska i świat w obliczu katastrofy demograficznej

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii