Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Palce z kwarcu Karol Kalinowski motyleksiazkowe.pl Zobacz większe

Palce z kwarcu

Kalinowski Karol

978-83-68331-69-1

Nowy

KULTURA GNIEWU

57 egz.

33,93 zł

49,90 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką

-32%

Autor Kalinowski Karol
Rok wydania 2026
Ilość stron 192
Szerokość (mm) 145
Wysokość (mm) 200
Grzbiet (mm) 15
Wymiary 145 x 200 x 15
Oprawa miękka ze skrzydełkami
Wydawca KULTURA GNIEWU

Wielki powrót KRLa!

Wojtek, chłopiec o najczystszym sercu, lubi grać na fujarce i paść świnki. Pewnie robiłby to do późnej starości, gdyby pewnego dnia w Rtęciowej Roli coś nie spadło nagle z nieba. To wydarzenie całkowicie zmienia losy nie tylko Wojtka, który stanie się mistrzem programowania, ale i całego kraju.
 
Kosmiczni strażacy, Wielkie Imperium Lechickie, poezja bez cukru, krety, przenośna konsola Paweł 64, labirynty, spiski i Helena Trojanowska – to wszystko w najnowszym komiksie Karola Kalinowskiego, który żongluje tymi elementami z wprawą prawdziwego wirtuoza komiksu! 

Nazwa producenta Kultura Gniewu Paweł Tarasiewicz
Miasto Warszawa
Ulica, numer domu i lokalu Bartoszycka 10
Kod pocztowy 04-923
Kontakt mailowy pawel@kultura.com.pl
Kraj pochodzenia Polska
Kraj produkcji Polska

Produkty z tej samej kategorii