Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. | Zamknij |
Wydawcy
GAULD TOM
978-83-63892-91-3
Nowy
39 Przedmiot egz.
Tłumaczenie: Hubert Brychczyński
33,99 zł
49,99 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
-32%
Stan:
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Musisz wybrać co najmniej 1 sztuk tego produktu.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Autor | GAULD TOM |
Rok wydania | 2022 |
Ilość stron | 40 |
Szerokość (mm) | 236 |
Wysokość (mm) | 287 |
Grzbiet (mm) | 11 |
Wymiary | 236 x 287 x 11 mm |
Oprawa | twarda |
Wydawca | CENTRALA |
Co za zaskakująco urocza książka. Przejmowałem się losem księżniczki z pieńka, podobały mi się wszystkie przygody, których nie dane nam było zobaczyć, a także kibicowałem rodzinie żuczków (Neil Gaiman)
Wydawało mi się, że świat nie potrzebuje już nowych baśni, dopóki nie przeczytałam tej pięknej, zabawnej i doskonałej książki (Carson Ellis)
Baśń Gaulda jest zarówno oryginalna, jak i ponadczasowa. Brzmi zupełnie świeżo, a zarazem znajomo, jak byśmy już ją kiedyś słyszeli, a teraz wreszcie sobie o niej przypomnieli. Czarująca (Kirkus Reviews)
Tom Gauld stworzył klasyczne, baśniowe arcydzieło, które działa dokładnie tak, jak powinno. W swoim niepowtarzalnym stylu połączył takie elementy jak rodzinę królewską, robota, wiedźmę, wynalazczynię, trolla, kapitana statku, las, duchy, a nawet żuki (!), i zaaranżował je w piękną, nietuzinkową i satysfakcjonującą opowieść pełną przygód. A wszystko to zwieńczone, oczywiście, motywem miłości między bratem i siostrą (Oliver Jeffers)
Tom Gauld potrafi opowiadać historie jak mało który spośród żyjących artystów. W tej odnajdziemy wszystkie najlepsze cechy jego dzieł – jest piękna, wciągająca, poprowadzona po mistrzowsku i oryginalna. Wzbudza we mnie zazdrość (Jon Klassen)
W tej książce kryje się cały wszechświat. To rozrywkowa, mądra i urocza lektura (Jillian Tamaki)